Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testuj konta / Nieograniczone konta
#1
Witaj Guy's w tym wątku chcę wyjaśnić, jak utworzyć konto testowe dla hackerów lub innych rzeczy! 1. Przejdź do tego linku: http://www.fakemailgenerator.com/ 2. Skopiuj adres e-mail, który znajduje się na stronie 3. Przejdź do Warface i zarejestruj się za pomocą tego e-maila Ostatni krok jest prosty, powróć do strony i zaakceptuj wiadomość e-mail: 3 Prosty do zrobienia, prawda?
Reply
#2
W dzisiejszych czasach jest mnóstwo fałszywych / śmieciowych systemów pocztowych. Możesz nawet zarejestrować nowe konto e-mail w Gmailu, jeśli chcesz. Ale tylko jedna drobna precyzja na tym: Zacytować: Konto testowe dla hackerów Masz świadomość, że to nie wystarczy, aby Crytek mógł zauważyć Twoje główne konto, prawda? HWID i IP to dwa główne sposoby, jakie mogę wymyślić.
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by Levak W dzisiejszych czasach jest mnóstwo fałszywych / śmieciowych systemów pocztowych. Możesz nawet zarejestrować nowe konto e-mail w Gmailu, jeśli chcesz. Ale tylko jedna drobna precyzja na tym: Masz świadomość, że to nie wystarczy, aby Crytek mógł zauważyć Twoje główne konto, prawda? HWID i IP to dwa główne sposoby, jakie mogę wymyślić. Moje IP zostało zakazane kilka tygodni temu, ale moje IP zmienia się dość często xD
Reply
#4
[poza tematem] Zacytować: Originally Posted by HAQGAMER Moje IP zostało zakazane kilka tygodni temu, ale moje IP zmienia się dość często xD Och, to ty 127.0.0.1, teraz przypominam ci głupi koleś. Teraz jesteś 192.168.1.1, prawda? [/poza tematem] Chciałbym wiedzieć, w jaki sposób "zbanowali" twoje IP? Nigdy wcześniej tego nie widziałem. Czy to nowe? Czy po prostu zepsuły wszystkie konta, ponieważ korzystasz z tego samego adresu IP?
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by Levak [poza tematem] Och, to ty 127.0.0.1, teraz przypominam ci głupi koleś. Teraz jesteś 192.168.1.1, prawda? [/poza tematem] Chciałbym wiedzieć, w jaki sposób "zbanowali" twoje IP? Nigdy wcześniej tego nie widziałem. Czy to nowe? Czy po prostu zepsuły wszystkie konta, ponieważ korzystasz z tego samego adresu IP? Nie jestem na 192.168.2.1 xD IDK, dlaczego zbanowany mój ip, ale jest w porządku nowy.
Reply
#6
127.0.01 to twój lokalny host 192.168.2.1 jest twoim adresem wewnętrznym, więc to nie są dzieci, które blokują (lol) Dla tych, którzy chcą poznać ich puclic adres, odwiedź ten link, a jeśli oni mają rację, możesz zobaczyć także swoją własną lokalizację: http://whatismyadres.pl/
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by Whowantstoknow 127.0.01 to twój lokalny host 192.168.2.1 jest twoim adresem wewnętrznym, więc to nie są dzieci, które blokują (lol) Dla tych, którzy chcą poznać ich puclic adres, odwiedź ten link, a jeśli oni mają rację, możesz zobaczyć także swoją własną lokalizację: http://whatismyadres.pl/ To było naprawdę w sensie czystego humoru, nawet grałem niegrzecznie, a nawet dodałem znaczniki [offtopic]. 127.0.0.1 jest jego "Lokalizacja" w swoim profilu, co oznacza, że on również wie, o czym rozmawialiśmy.
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by Whowantstoknow 127.0.01 to twój lokalny host 192.168.2.1 jest twoim adresem wewnętrznym, więc to nie są dzieci, które blokują (lol) Dla tych, którzy chcą poznać ich puclic adres, odwiedź ten link, a jeśli oni mają rację, możesz zobaczyć także swoją własną lokalizację: http://whatismyadres.pl/ Nie dostaję tego gościa. Przerwał naszą konserwację.
Reply
#9
Uważam, że jego wpis jest bardzo użyteczny. Nie miałem pojęcia, że masz IP wewnątrz i na zewnątrz!
Reply
#10
Zacytować: Originally Posted by tim0n Uważam, że jego wpis jest bardzo użyteczny. Nie miałem pojęcia, że masz IP wewnątrz i na zewnątrz! Ilość sarkazmu w tym poście ...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)