Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzekutor skryptów mapy
#1
Mój Executer mapy Być może jest to zaplanowane, ponieważ jest stare Cieszyć się       Kod:   A3_mode = player; A3_mode addEventHandler ["AnimChanged", {A3_modex = [] spawn {disableSerialization; waitUntil {! (isNull (findDisplay 12))}; A3_mode = (findDisplay 12) ctrlCreate ["RscEdit", - 99]; A3_mode ctrlSetText ""; A3_mode ctrlSetFont "EtelkaMonospaceProBold"; A3_mode ctrlSetBackgroundColor [1, 0.816, 0, 1]; A3_mode ctrlSetTooltip ""; A3_mode ctrlSetPosition [0,3125, - 0,3, 0,3375, 0,08]; A3_mode ctrlCommit 0; }; }]; _A3tet = gracz; _A3tet addEventHandler ["AnimChanged", {_A3tetn = [] spawn {disableSerialization; waitUntil {! (isNull (findDisplay 12))}; _A3tet = (findDisplay 12) ctrlCreate ["RscButton", - 98]; _A3tet ctrlSetText "Rozpocznij kodowanie"; _A3tet ctrlSetFont "EtelkaMonospaceProBold"; _A3etet ctrlSetBackgroundColor [0, 0, 0, 0]; _A3tet ctrlSetTooltip ""; _A3tet ctrlSetPosition [0,3125, - 0,22, 0,3375, 0,08]; _A3tet ctrlCommit 0; _A3tet buttonSetAction "A3_kds = (ctrlText A3_mode); [] spawn kompiluje A3_kds;"; }; }];
Reply
#2
fajne wydanie, trzymaj to
Reply
#3
ładny jeden thx za udział
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie Dexip fajne wydanie, trzymaj to Dzięki Zacytować: Napisał pierwotnie Dexip fajne wydanie, trzymaj to Dzięki
Reply
#5
Notatka moderatora @iamsereni @ UC3DPRINTER, chyba że masz dowód na to, że to przeciek lub bez kredytów, proszę wyjść z dramatu. Zapraszam do zgłoszenia postu za pomocą dowodu lub przesłania go do mnie, a ja go przejrzę. Pozostań na temat. Następny dramat, który widzę, spowoduje kary.
Reply
#6
@ disabilitor Dostaję to, o czym mówisz, i staram się nie zachęcać do dramatyzmu, ale to ciąg tych postów, który przyszedł do głowy, gdzie ja i UCPrinter mamy dość czytania kodu, który dosłownie został opublikowany tutaj w 2014 roku. Jeśli chodzi o UC , jego kod nie był krótszy niż tydzień temu, a w tym wątku potwierdzono, że to jego kod. [Post został usunięty po tym, jak został do tego wezwany] Ale dobrze, myślę, że z perspektywy zewnętrznej Brzmi to tak, jakbyśmy bezmyślnie tworzyli dramaty, a postaram się dołączyć dowody szczególnie przy następnym poście.
Reply
#7
Zacytować: Napisał iamsereni Mam dość kodu do czytania, który dosłownie został opublikowany tutaj w 2014 roku Tak jak powiedziałem, pokaż mi ten dowód, a ja to załatwię. Nie będę przechodzić tysięcy postów i wydań, aby spróbować znaleźć coś, co może być lub nie być. Wydajesz się wiedzieć, że tam jest, więc pokaż mi to.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)