Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
połączenie warface do serwera lost (mrac kick)
#11
Zacytować: Originally Posted by akigkig Próbowałem też, i nic nie działa no to twoje konto zostało zbanowane
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by uNkNoWn 19 no to twoje konto zostało zbanowane oczywiście -__- Zacytować: Napisał Mistify oczywiście -__- Imma po prostu kup nowy dysk twardy dla mojego komputera, który powinien zadziałać Zacytować: Originally Posted by akigkig Jak nie wiemy, jak rozwiązać ten problem? Tutaj tworzą programy hakerów i wiele rzeczy, to powinno być łatwe dla ciebie, próbowałem zmienić adres dysku twardego, ale nic nie działa To co mówię
Reply
#13
Zmieniłem numer dysku twardego, nie trzeba kupować nowego, nie działa
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by akigkig Zmieniłem numer dysku twardego, nie trzeba kupować nowego, nie działa więc teraz pracuje dla ciebie?
Reply
#15
Czy ktoś wie, jak to naprawić?
Reply
#16
Zacytować: Napisał pierwotnie ottox33 Czy ktoś wie, jak to naprawić? Tak! kup nowy komputer i przestań hakować, czas na naukę swoich umiejętności
Reply
#17
Cześć, towarzysze, próbuję pomóc wszystkim tutaj, z tym konektorem, który stracił problem, więc nie musisz kupować nowego komputera lub dysku twardego, właśnie sformatowałem komputer i zainstalowałem wszystko jeszcze raz, nawet warface i to jest, problem rozwiązany xdd, teraz im granie jak zawsze od 2 godzin temu, mam nadzieję, że to może ci pomóc xd i przepraszam za błąd gramatyki, ale mój angielski nie jest tak dobry BŁOGOSŁAWIENIA.
Reply
#18
i Zainstaluj 3 różne okna i Po 2-7 minutach uzyskać połączenie z serwerem utracone, lol
Reply
#19
To zbyt smutne ... Happening to też dla mnie od poprzedniej aktualizacji ... Naprawdę oszalałem ... Ponownie zainstalowałem grę kilka razy i wciąż nic ... Rozwiązałem to: Jak dowiedziałem się, że niektóre złośliwe programy przejmują moją przeglądarkę i ustawiają się jako moja wyszukiwarka: za każdym razem, gdy próbuję użyć google, przekierowuje mnie do tej wyszukiwarki (bezużyteczne) ... Aby go wyczyścić, wypróbowałem niektóre programy do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, takie jak Malwarebytes, ale ten, który jestem pewien, że zadziałało dla mnie to "Zemana AntiMalware", dowiedziałem się, że tojany, zainfekowane pliki i wymuszone niechciane modyfikacje, wyczyściłem ten bałagan ... I wojownik powrócił! (jestem pewien, że wszystko jest powiązane)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)