Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
#1
Cóż, miałem problem ze zmianą klucza arma bez ponownej instalacji całej gry, ponieważ cdkey jest zakodowany w rejestrze i nie znalazłem żadnego rozwiązania, więc wziąłem instalator, trochę go odwróciłem i zmieniłem kod CDkey dla arma2: oa, to będzie dekodowane i wyświetl swój aktualny klucz i możesz wprowadzić nowy klucz, aby zaktualizować stary.   Może być pomocny dla tych, którzy zostali zbanowani w wersji parowej i nie chcą zmieniać konta, abyś mógł kupić nowy klucz gdzieś indziej i zmienić go, nie jestem pewien, ale jak wiem BE powinien zakazać tylko klucza OA.   Powinien działać zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej, może wymagać vcredist_x86.exe   , ale większość z was powinna już to zainstalować.   musisz uruchomić go jako administrator (powinien o to poprosić) na vista / w7, lub nie będzie mógł zmienić wartości klucza. ale jeśli nie chcesz, wyświetli przekonwertowany klucz szesnastkowy i możesz ręcznie zmienić klucz:     Zacytować:       HKEY_LOCAL_MACHINE \\ SOFTWARE \\ Wow6432Node \\ Bohemia Interactive Studio \\ ArmA 2 OA \\ klucz         dla systemów 64-bitowych i 32-bitowych     Zacytować:       HKEY_LOCAL_MACHINE \\ SOFTWARE \\ Bohemia Interactive Studio \\ ArmA 2 OA \\ klucz         jego REG_BINARY.   Nie zamierzam go spakować, więc nie powinien mieć żadnych problemów z oprogramowaniem AV. możesz go również użyć, jeśli zgubiłeś klucz, ale nadal znajduje się w rejestrze.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 677x341.     http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=7414   Mam nadzieję, że ktoś uzna to za przydatne. Nie mam wersji parowej, więc nie sprawdziłem, jak to działa, ale powinno.
Reply
#2
Bez linków zewnętrznych, prześlij je na www.ucdownloads.com, dziękuję.
Reply
#3
naprawiony, czekający na zatwierdzenie.
Reply
#4
inf1kek mogę umieścić dowolną cyfrę / literę na nowym kluczu CD? czy to zadziałało dla ciebie?
Reply
#5
Cóż, tak, cdkey może zawierać literę / cyfrę z wyjątkiem "O" i "I", ale samo zmienianie liczb losowych / liter nie spowoduje, że zostaniesz odblokowany, ponieważ potrzebujesz poprawnego klucza.
Reply
#6
Właśnie potwierdzone, działa tylko w wersji parowej, jeśli jesteś w grze.
Reply
#7
cóż, nie mam wersji parowej, ale jeśli ktoś to robi, może mi przekazać więcej informacji o tym, jak wersja parowa działa z klawiszem cdkey.
Reply
#8
Dzięki, że wszystko działało! (bez pary)
Reply
#9
no cóż, tak, ale wygląda na to, że aktualizacja steam cdkey za każdym razem, gdy arma się zaczęła, więc nie będzie działać na parze, może później chory spróbuj na nią spojrzeć.
Reply
#10
działa z wersją parową, ale za każdym razem, gdy dołączam do serwera, który zostaje wyrzucony po 5 sekundach (Battleye: Invalid GUID), prawie jesteśmy zbanowani! to działa, zmienia identyfikator gracza itp., ale faceci po 5 sekundach zostaniecie wyrzuceni, ponieważ identyfikator GUID jest nieważny ... próbuję to naprawić, jesteśmy prawie na miejscu globalnego ban ppl! : P
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)