Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób na załadowanie biblioteki dll do Arma3
#11
Zacytować: Originally Posted by xCyberxx Używam go przez co najmniej 5-6 miesięcy. Jeśli masz na myśli, że otworzyli tę dziurę tylko dla tej aktualizacji, która jest bzdurą. Twoja arma 3 korzystała z zabezpieczenia BE + w ciągu ostatnich 5-6 miesięcy? moje nie ma, więc chyba musisz być w jakimś równoległym wszechświecie?
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by uncledynamite Twoja arma 3 korzystała z zabezpieczenia BE + w ciągu ostatnich 5-6 miesięcy? moje nie ma, więc chyba musisz być w jakimś równoległym wszechświecie? Czy nie możesz użyć dziury w grze, aby załadować moduł, nawet jeśli gra nie jest chroniona przed "klasycznymi" metodami do dowolnego modułu ładującego w jego pamięci?
Reply
#13
Cześć! Czy to takie proste? Nie potrzebujesz innego iniektora? Jak przekonwertować plik .sqf na .dll? Przepraszam za pytania nooby, ale nie jestem programistą.
Reply
#14
Zacytować: Napisał pierwotnie Midi12 Czy nie możesz użyć dziury w grze, aby załadować moduł, nawet jeśli gra nie jest chroniona przed "klasycznymi" metodami do dowolnego modułu ładującego w jego pamięci? mówię tylko, że nowy BE steruje wszystkimi ładowaniami bibliotek DLL (na przykład sprawdzam DayZ), ale na razie zablokował to z poprawką 1.46 w zeszłym tygodniu.
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by uncledynamite mówię tylko, że nowy BE steruje wszystkimi ładowaniami bibliotek DLL (na przykład sprawdzam DayZ), ale na razie zablokował to z poprawką 1.46 w zeszłym tygodniu. Lub dlatego, że pozwalają ludziom swobodnie rozwijać i testować tam projekty, w przeciwieństwie do Dayz, gdzie istnieje jeden tryb gry i nie ma żadnej roli dla rozwoju społeczności.
Reply
#16
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie TheBuilder Lub dlatego, że pozwalają ludziom swobodnie rozwijać i testować tam projekty, w przeciwieństwie do Dayz, gdzie istnieje jeden tryb gry i nie ma żadnej roli dla rozwoju społeczności. Wątpię, by celowo zostawili taką dziurę. Oczekuję poprawki wkrótce. tak jak powiedziałem, sprawdź najnowszy dziennik zmian.
Reply
#17
Verry dobra metoda, używano jej już kilka miesięcy wcześniej: P
Reply
#18
Zacytować: Originally Posted by xCyberxx Używam go przez co najmniej 5-6 miesięcy. Jeśli masz na myśli, że otworzyli tę dziurę tylko dla tej aktualizacji, która jest bzdurą. Nie mogę powiedzieć, co lub jeśli on to mówi, ponieważ nie gram w A3. Ale myślę, że facet próbuje ci wyjaśnić, że ta metoda ładowania biblioteki DLL nie jest wyjątkowa. W rzeczywistości jest bezużyteczny - nic nie robi. W ostatniej łatce, 1.46, otworzyli dziurę właśnie na tę poprawkę, która pozwala tej metodzie pracować przeciwko modułowi jądra. Innymi słowy, możesz używać tego przez wiele miesięcy, ale zostało to celowo otwarte.
Reply
#19
Zacytować: Napisał n7292 pierwotnie Nie mogę powiedzieć, co lub jeśli on to mówi, ponieważ nie gram w A3. Ale myślę, że facet próbuje ci wyjaśnić, że ta metoda ładowania biblioteki DLL nie jest wyjątkowa. W rzeczywistości jest bezużyteczny - nic nie robi. W ostatniej łatce, 1.46, otworzyli dziurę właśnie na tę poprawkę, która pozwala tej metodzie pracować przeciwko modułowi jądra. Innymi słowy, możesz używać tego przez wiele miesięcy, ale zostało to celowo otwarte. W porządku, dzięki za wyjaśnienie mi tego w inny sposób. Teraz ma dla mnie sens.
Reply
#20
BE ponownie sprawdza .dll s. Cóż, to było dobre, podczas gdy trwało to ludzi, ale jestem prawie pewny, że śledzi każdy wątek tutaj.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)