Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SOH Revamped v1.0
#1
Kod:   SOH Public D3D Hook (Revamped) v1. 0 Tylko funkcje VAC3 Proof; Idealny ukrycie modułu Wallhack w stylu XQZ (kilka) Polimorfizm Panic Key (F12) Instrukcje; Biegać . exe Run Counterstrike: Source Naciśnij F12 w grze Compatability; Windows XP x32 / x64 Windows Vista / 7 x32 / x64 Być może trzeba uruchomić jako Administrator i używać trybu kompatybilności! Kredyty; Zooom (Original Author) aiwnjoo (Aktualizacja bazy) UC - Forum (Model Rec / General Advice and Good Guys) * DLL / EXE jest spakowany dlatego może wyrzucać fałszywe alarmy, zignoruj to!   Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=6566   Uwaga: zaczekaj, aż plik zostanie zatwierdzony!
Reply
#2
Jak dokładnie podejrzewasz, że to pomoże CS: GO? Model rec nie będzie taki sam i to jest to, czego używasz do swojego wallhacka. Czy wiesz coś o CS: GO? Wiem z tego wszystkiego, co przeczytałem, że nie będzie to nic takiego jak cs16 czy CSS, a modelowanie będzie bardzo różne. Pogorsza mnie to, gdy ludzie publikują takie rzeczy, próbując nakłonić więcej ludzi do pobrania swoich kodów.
Reply
#3
Przepraszam, że zapomniałem o tym, dodano drugi zaczep, który powinien działać, ale nie jestem w 100%, więc edytowałem / usunąłem / zaktualizowałem wpis.
Reply
#4
Zacytować: Napisał 100Proof Jak dokładnie podejrzewasz, że to pomoże CS: GO? Model rec nie będzie taki sam i to jest to, czego używasz do swojego wallhacka. Czy wiesz coś o CS: GO? Wiem z tego wszystkiego, co przeczytałem, że nie będzie to nic takiego jak cs16 czy CSS, a modelowanie będzie bardzo różne. Pogorsza mnie to, gdy ludzie publikują takie rzeczy, próbując nakłonić więcej ludzi do pobrania swoich kodów. CS: GO będzie używał zmodyfikowanego silnika L4D 2 i dobrze, to naprawdę nie jest tak bardzo różne od obecnych bzdur OrangeBox, które używa dzisiejszy CSS. Modelrec (jeśli jest zrobiony z typowym primcount, metoda numvert) na pewno będzie inny, więc masz rację. EDYTOWAĆ: Zacytować: Tworzenie modułów (kilka) lolwut Zdecydowanie pobierałbym ten cheet, gdy używa on wielu ukrywających się funkcji PEB! Gwarantowane dowody!
Reply
#5
Cześć Mencore Używa tego samego, co seria Steam Hack, i robi sztuczkę dla epickiego VAC3. Niezła nowość w D3D / HL2 Engine, więc więcej z tego wynika. Dzięki za zatwierdzenie Hanoi22.
Reply
#6
Tylko aktualizacja tego nadal działa dobrze i pozostanie bezpieczna.
Reply
#7
thk bro? miło działa !!!
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by System! [KOD] Wielopostaciowość Huh. Polimorficzne hax? Rlly?
Reply
#9
Zacytować: Huh. Polimorficzne hax? Rlly? Mówi o tym: Kod polimorficzny - Wikipedia, darmowa encyklopedia Podczas gdy on to napisał: Polimorfizm (informatyka) - Wikipedia, wolna encyklopedia
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)