Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poruszanie się po zakazie BP?
#1
Czy to możliwe? Zastanawiam się, co tak naprawdę robią, żebyś był zbanowany, używałam cheat engine dla PvZ i nigdy nie zamknęłam programu. Znam głupiego     Zalogowałem się na konto parowe znajomych, założyłem nowe konto BP i dodałem nowy identyfikator gracza, ale w ciągu kilku godzin zostałem zbanowany ponownie z serwerów BP, czy uważasz, że są one zakazane przez HWID lub IP, czy nawet jedno i drugie? (Powód był - Unikanie zakazu)   - Kiedy powiedziałem mu, że CE jest praktycznie bezużyteczne teraz, przez kilka dni, kiedy nie chciał tego słyszeć, i zakazał mi pracy zespołowej     Próbowałem rozmawiać z dev (deathlyrage), ale w jego całkowitej byciu dupkiem mówiliśmy, że zakazujemy oszustów, używałeś cheat engine, więc zostaniesz zbanowany, także nie próbuj robić nowego konta z nowej pary, tak jak my poznaj cię i ponownie zbanuj ...     Czy ktoś może się temu przyjrzeć? Na co właściwie patrzą, aby poznać kogoś nowego lub jeśli wcześniej zostali zbanowani?
Reply
#2
Co to jest BP ... masz na myśli BE ... nie możesz ominąć zakazów.
Reply
#3
Ma na myśli BP (Breaking Point mod dla A3) i deathlyrage (milksjackim nastolatkiem i tak zwanym "developerem" (od kiedy dzieciak skryptu jest dev), który został trafiony przez syndrom superstar i od tego czasu był już całkowicie opóźniony) Prawdopodobnie jest tak, że program uruchamiający zbiera dane z komputera (na przykład identyfikator licencji systemu) i wysyła dane przy użyciu bieżącego logowania. Może jeśli użyjesz go bez klienta (co jest możliwe, a czasami musisz), możesz uniknąć banów. Ale to tylko myśl.
Reply
#4
zmień IP i nie używaj tam pieprzonego launchera ponownie loguj się na serwer bezpośrednio po aktywnej ekspansji punktu łamania
Reply
#5
mądry pomysł tbh. również do aktualizacji możesz używać plików przyjaciół lub innego konta tylko do aktualizacji i używać innego komputera lub maszyny wirtualnej.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)