Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idealne nachylenie / odchylenie NoSpread
#11
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Mr.Bop W końcu został zdetronizowany ... RIP Snipity: '( Dziękuję panu, bardzo doceniany! Tad stworzył cały bałagan, ale afaik nigdy tak naprawdę nie obchodziło go zbytnio poza snipityhook v2.09, chyba że LTFXGuy, Paul (muahahaha) lub ktoś inny chce wyjść z drewna i poprawić mnie. Chciałbym, aby ludzie eksperymentowali i tworzyli własne rozwiązania pitch / yaw, dużą wskazówką jest zrobić wejście kąta przechyłu, jak pokazano w tym wątku. Istnieje sposób obliczenia stałej, która się do niej wprowadza, ale nie podzielę się tym, jak to zrobię, bez wcześniejszego rozwiązywania kątów. Musisz również wymyślić, jak właściwie obliczyć stałą Boga pułapki. Byłoby ciekawie zobaczyć, jak ludzie rozwiązują takie problemy, zamiast grać z ich uber AA. Polak ci za to?
Reply
#12
Dzięki notwav. Bren czeka na to 10 lat
Reply
#13
Spreadenz dla wszystkich luf. Zacytować: Napisał pierwotnie xero7o7 Dzięki notwav. Bren czeka na to 10 lat Joindate 2004, 10 postów, czuję woń leechera.
Reply
#14
wiara w ludzkość nieco przywrócona
Reply
#15
Zacytować: Napisał DeepBlueSea wiara w ludzkość nieco przywrócona W tym jest anty makaron. Jeśli to przywróci to jeszcze trochę więcej. rip snipity Kod: if (QAngles [0] <0) {QInputAngles [0] = asin (- PitchInput) * 180 / M_PI; } else {QInputAngles [0] = asin (PitchInput) * 180 / M_PI; } Kod: if (QAngles [0] <0) {QInputAngles [0] + = (45 - TempPitch) * 2; } else {QInputAngles [0] - = (45 - TempPitch) * 2; } Ludzie są powolni w głowie. Zrzuciłem dużą wskazówkę.
Reply
#16
Dobry hack koleś, dobra robota))))))))
Reply
#17
Nagraj film, proszę. Zrobiłem wszystko dobrze. Myślałem, że w pewnym momencie będzie to pocisk. Ale działa trochę lepiej niż stary nospread.
Reply
#18
Zacytować: Napisał pierwotnie notperfect Nagraj film, proszę. Zrobiłem wszystko dobrze. Myślałem, że w pewnym momencie będzie to pocisk. Ale działa trochę lepiej niż stary nospread. Um? ph0ne i inni śmieją się z tego ostatniego stwierdzenia. Troszkę lepiej? O wiele lepiej, robiłem urywki z awp w 1.6 z tym szczeniakiem w powietrzu. Przy okazji, twoje imię jest głupie, matematyka śmieje się z ciebie i śmieję się z ciebie.
Reply
#19
Zacytować: Napisał pierwotnie notperfect Nagraj film, proszę. Zrobiłem wszystko dobrze. Myślałem, że w pewnym momencie będzie to pocisk. Ale działa trochę lepiej niż stary nospread. Więc wkleiłeś to naprawdę szybko do swojego źródła, zaimplementowałeś rollfix, dołączył do serwera, spojrzał na bullethole i osądził od fakeedals, które nie są błędne? Duży łakot!
Reply
#20
https://www.youtube.com/watch?v=Ghi__ANKHYc http://hackforums.ru/topic/11444-perfect...-nospread/ Ten wątek jest właśnie powodem, dla którego nie powinieneś kopiować wklejek. Niezależnie od tego, czy wklejasz kopię w wątku, czy nie. Linkujesz do oryginalnego wątku.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)