Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legit Cheating Guide
#11
Zacytować: Napisał Puddin Poppin Myślałem, że to było dobre .-. + rep Dzięki za + rep. Po prostu myślę, że to trochę oczywiste, że nie powinieneś umieszczać celownika na wrogach, ect
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by lolixxx Dzięki za + rep. Po prostu myślę, że to trochę oczywiste, że nie powinieneś umieszczać celownika na wrogach, ect tak i ktokolwiek, który cię skompromitował, jest kulawy. Nie powinni pomniejszać ludzi, którzy są mniej, ale są dupkami.
Reply
#13
Najlepszym sposobem, aby wyglądać jak prawdziwy gracz
Reply
#14
Dlaczego wszyscy mówicie "umiejętność szukania legit?" to jest forum oszukiwania.
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by thingHACKER Pomogą one osobom, które są nowe w tej grze, zobacz, czy nie możesz grać z ESP, ponieważ wciąż patrzysz na wszystkich, to jest twój problem, ale niektórzy mogą grać z ESP. Haha nie. Gwarantuję, że ktoś ze ścianami zostanie zbanowany. Zawsze. lol po prostu użyj dźwięku esp.
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by lhmm nie. Musisz udoskonalić się, aby być dobrym graczem bez hack, zanim zaczniesz używać cheata. Jeśli jesteś upośledzony, gówno radzisz sobie nawet z narzędziami hackowymi. zgadzasz się z tobą jeśli jesteś po prostu nowy na cs: idź lub seriale cs lepiej nie zaczynaj oszustwa jeśli jesteś początkującym, nie możesz oszukiwać bcs nie znasz podstaw i co jest możliwe, a co nie ^^
Reply
#17
Zacytować: Napisał DarkZTerminal Haha nie. Gwarantuję, że ktoś ze ścianami zostanie zbanowany. Zawsze. lol po prostu użyj dźwięku esp. Nie. Używam murów, gdy próbuję oszukiwać, mam ponad 100 zwycięstw
Reply
#18
Jeśli zakodujesz ESP, które tylko podkreśla widocznych graczy, możesz mieć przyzwoity sposób, ponieważ nie widzisz żadnych graczy za ścianą, a podświetlisz tylko te widoczne, oczywiście nikt nie będzie cię winił za strzelanie do widocznego gracza. Oczywiście nie ma żadnego celbota ani radaru.
Reply
#19
Po pierwsze, jeśli chcesz wyglądać legalnie, musisz najpierw nauczyć się grać w grę legit. Widzę LEM i Supremes, którzy nie mają pojęcia, co robią, a mimo to robią wrażenie na ludziach z botem wyzwalającym lub używają ESP. Polecam NIGDY nie używając grafik podczas gry MM. Używanie efektów wizualnych zmienia ogólny ruch i sprawia, że nie masz pewności, czy sprawdzić i zerknąć na określone kąty, ponieważ gracze tam są. Nie polecałbym używania triggerbota, jednego z najbardziej oczywistych kodów IMO. Idioci z AWP wyjdą zza rogu, trzymając wciśnięty klawisz triggerbota. AWP następnie strzela, gdy nadal poruszają się, aby zobaczyć ich pożądany kąt. Niemalże, jedynym sposobem na to, by wyglądać na autentycznego IMO, jest celówka z bardzo niskim FOV lub pSilent.
Reply
#20
Tylko doświadczony gracz, który może wyglądać legalnie, chociaż używa oszustwa. Moja rada, graj w legit, dopóki nie uzyskasz oceny sędziego (oszacowanie 150/200 zwycięstw), po tym możesz od razu użyć cheata. Doświadczenie nauczy Cię wyglądać jak prawdziwy gracz, nawet jeśli używasz cheata. To jest moje własne osobiste doświadczenie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)