Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
InvokeCheats Internal v1.0
#11
Zacytować: Napisał Whippy Cierpliwość Nie ma pośpiechu, załoga ma życie jak ... wszyscy mamy życie m8, ale ta działalność promuje szybkie działania, a czas nie jest po naszej stronie
Reply
#12
Nie wiem, co trwa tak długo na zatwierdzenie. Zrobiłem B131 z kilkoma rzeczami i nic się jeszcze nie wydarzyło.
Reply
#13
Zacytować: Napisał pierwotnie InvokeStatic Nie wiem, co trwa tak długo na zatwierdzenie. Zrobiłem B131 z kilkoma rzeczami i nic się jeszcze nie wydarzyło. może dlatego, że nie jesteśmy maszynami i każdy robi to w wolnym czasie? ręczna analiza hackowania zajmuje trochę czasu, a nie jak po prostu umieszczamy go w jakimś gównianym skanerze online (jak robią to niektóre witryny copypasta) i nazwijmy to dziennie ... ale tak, to zostało powiedziane tylko 300 razy wcześniej.
Reply
#14
Z jakiego programu wykonawczego korzystacie? Szukałem wieków, 9 i cri evry tim
Reply
#15
Używam Xenos, działa jak urok. Upewnij się, że klikniesz zaawansowane i upewnij się, że wygląda tak Jeśli tego nie zrobisz, BattlEye to wykryje.
Reply
#16
Źródło byłoby niesamowite.
Reply
#17
Źródło byłoby niesamowite <3 + rep.
Reply
#18
Zacytować: Napisał pierwotnie xBowBii Źródło byłoby niesamowite <3 + rep. Czytanie też będzie dobre. Pierwsza linia
Reply
#19
Zacytować: Originally Posted by spiffey Używam Xenos, działa jak urok. Upewnij się, że klikniesz zaawansowane i upewnij się, że wygląda tak http://i.gyazo.com/f4a5ab998e2cf953c84fc6952dae48f6.png Jeśli tego nie zrobisz, BattlEye to wykryje. Hmm właśnie umieszczam Xeno na kernalowej ręcznej mapie na rozwiniętym to mówi "Nie można załadować sterownika sieci szkieletowej: {Brak dostępu} Proces zażądał dostępu do obiektu, ale nie został przyznany te prawa dostępu. Każdy pomysł, jak to naprawić?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)