Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warface Mini Hack EU 15.01.2015
#1
WARFACE HACK EUROPE 15.01.2015     KREDYTY: HyperionHack     TYLKO JEDEN UPLOADER   TESTOWANE swoje prace           JAK UŻYWAĆ     1.) Uruchom grę, dopóki nie zostanie załadowane Menu główne     2.) Uruchom cheat jako Administrator i wybierz Opcje i ciesz się       SKANOWANIE WIRUSOWE     https: // www. [censored] /de/file/1...is/1421334177/       POBIERZ HACK     http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=13546
Reply
#2
tnx ty
Reply
#3
Gdzie mogę go pobrać?
Reply
#4
Jesteś pewien, że to nie jest reklama / złośliwe oprogramowanie?
Reply
#5
Testowałem, że mój pakiet zabezpieczeń był aktywny i nie dostaję żadnego komunikatu o złośliwym oprogramowaniu i jego działaniach
Reply
#6
Okay, nie jestem tego taki pewien. Zobaczmy, co mods znaleźć .. Kiedy przeanalizowałem plik, który znalazłem łączy się z pewnym adresem, i było również złośliwe oprogramowanie w oryginalnym downloaderze załączonym.
Reply
#7
wygląda ładnie, ale chcę aimbot ..
Reply
#8
Zacytować: Napisał pierwotnie konj123456 wygląda ładnie ale chcę bota celu .. Moje myśli są dokładnie. Kolejny hack bez Aimbot + Magnet jest bezużyteczny, ponieważ mamy już doskonale działający asce1062.
Reply
#9
jednak lepiej niż nic
Reply
#10
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez isonic6638 Testowałem, że mój pakiet zabezpieczeń był aktywny i nie dostaję żadnego komunikatu o złośliwym oprogramowaniu i jego działaniach Co oznacza, że nie masz pojęcia, czy tak jest, czy nie. Zacytować: Originally Posted by snipar Okay, nie jestem tego taki pewien. Zobaczmy, co mods znaleźć .. Kiedy przeanalizowałem plik, który znalazłem łączy się z pewnym adresem, i było również złośliwe oprogramowanie w oryginalnym downloaderze załączonym. Ładne storry ... umysł mówi mi, w jaki sposób magicznie uzyskałeś dostęp do akt sprawy? Ponieważ jestem prawie pewien, że jesteś BS'ing.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)