Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DayZ Memory Hack Help
#1
Cześć, jestem całkiem nowy w pisaniu wspomnień / czytaniu. Kodowanie ogólnie. Rozumiem jednak wskaźniki wielopoziomowe, przesunięcia, znajdowanie adresu statycznego.   Gdybym miał zrobić zewnętrzną pamięć do odczytu / zapisu hack, potrzebowałbym BE Bypass?   Jestem zainteresowany zrobieniem zewnetrznej pamięci, przeczytałem i zrozumiałem samouczek "Jak zrobić radar DayZ RPM / WPM" autorstwa @ Douggema i nie wiem od czego zacząć. Zastanawiałem się nad aktualizowaniem przesunięć dla Daypy Map Hack firmy Duppy http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=7612   Naprawdę nie wiem, dokąd się udać, hakując mądrze. Nie wiem zbyt wiele o C #, C ++. ale myślę, że uaktualnienie offsetów nie powinno być zbyt trudne.   Z góry dzięki UC!
Reply
#2
Użyłem tu bazy, zmieniłem przesunięcia i prawie wszystko zmieniłem, oprócz pliku pamięci. Jeśli tworzysz zewnętrzny hack, nie musisz ominąć BattlEye lub VAC i speedhack i robić dziwacznych rzeczy i wszystko było w porządku.
Reply
#3
Dziękuję za odpowiedź!
Reply
#4
Jeśli robisz program i nie kopiujesz, obejście nie powinno być potrzebne jako unikalne.
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by thejamesp55 Jeśli robisz program i nie kopiujesz, obejście nie powinno być potrzebne jako unikalne. Skopiowałem kilka rzeczy, które nie zostały skopiowane, ale wykorzystałem je jako bazę i speedhack, który został opublikowany. Aktualizacja offsetów zmieniła nazwy i nigdy nie miała problemu przez najdłuższy czas.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by trevorrr Skopiowałem kilka rzeczy, które nie zostały skopiowane, ale wykorzystałem je jako bazę i speedhack, który został opublikowany. Aktualizacja offsetów zmieniła nazwy i nigdy nie miała problemu przez najdłuższy czas. Po prostu mówię, że nie kopiujesz większości kodu, ponieważ czasami jest w nim wyzwalacz, który w końcu wykrywa ... stwórz własny shiz i twoje dobre, aby przejść
Reply
#7
ale hack nie zadziała, ponieważ Battleye blokuje teraz RPM, więc nie będziesz mógł zobaczyć niczego na mapie, na przykład graczy? więc potrzebujesz obejścia
Reply
#8
Zacytować: Napisał pierwotnie miece ale hack nie działa, ponieważ BattleEye blokuje teraz RPM, więc nie będziesz mógł zobaczyć niczego na mapie, na przykład graczy? więc potrzebujesz obejścia Co? czy mogę uzyskać więcej informacji na ten temat? Kiedy zablokowali RPM?
Reply
#9
RPM nie jest zablokowany? Używając go obecnie myślę, że masz na myśli wersję EXP i rootkit, tak to będzie fucked następnie, ale nadal działa do tego czasu.
Reply
#10
Jeśli masz doświadczenie, po prostu zbuduj sterownik jądra ... który umożliwia WPM / RPM na Experimental & ArmS
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)