Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd Darky Key Changer [FIX]
#1
Dlaczego dostaję to   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1266 x 684. Więc idźcie chłopaki, jak to naprawić 1. Otwórz Regedit   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1279 x 727. 2. Przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Wow6432Node \ Bohemia Interactive Studio \ ArmA 2 OA 3. Kliknij prawym przyciskiem myszy folder ArmA 2 OA i uzyskaj uprawnienia   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1279 x 727. 4. Usuń grupę Wszyscy   (inna opcja) Przejdź do Zaawansowane i usuń   dowolne profile z listy, które Ci pozwalają. (te ważne są wyszarzone i nie pozwalają na ich usunięcie)     5. Hit zastosuj i spróbuj ponownie Darky   No to idziecie chłopaki
Reply
#2
Jest naprawione
Reply
#3
ŹRÓDŁO POST! Skopiowane z innego forum hack. ~ link deleted ~ => Jego zasługa, jego samouczek, jego zdjęcia. Wszystko co zrobiłeś, to skopiować i wkleić. Czuję, że cię teraz zastrzelę, kiedy po prostu skopiujesz i wkleisz coś, a nawet nie zawracasz sobie głowy umieszczeniem źródła.
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie bLu3eYeZ ŹRÓDŁO POST! Skopiowane z innego forum hack. ~ link deleted ~ => Jego zasługa, jego samouczek, jego zdjęcia. Wszystko co zrobiłeś, to skopiować i wkleić. Czuję, że cię teraz zastrzelę, kiedy po prostu skopiujesz i wkleisz coś, a nawet nie zawracasz sobie głowy umieszczeniem źródła. Twoje powiedzenie, że to komputer XD? to tylko poprawka, jeśli nie działa i zdjęcia z mojego komputera i nic na temat zmiany klucza tutaj?
Reply
#5
Nie zamierzam o tym walczyć, ale możesz przynajmniej dać temu facetowi trochę kredytów.
Reply
#6
Zacytować: Napisał pierwotnie bLu3eYeZ Nie zamierzam o tym walczyć, ale możesz przynajmniej dać temu facetowi trochę kredytów. nie chodzi tutaj o zmianę kluczy o błąd i naprawdę pomogłem Normenowi z błędem, co opublikował ._.
Reply
#7
Zrobiłem to, ciągle otrzymuję ten sam błąd
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)