Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Migotanie ESP
#1
Tak, zrobiłem wyszukiwania.   Nie mogę tego rozwiązać, ustawiając fps_max 60   Korzystam z Offsetowej wywrotki Zat, aby uzyskać moje korekty.   Czy są inne programy, które muszę mieć zainstalowane, takie jak niektóre .NET, które mogą nie mieć?   ESP działało idealnie przed ...   Używam ESP Sunflare'a, który nie był aktualizowany od zawsze, ale jest bardzo niewykryty, ponieważ używam enigmy do ochrony mojego pliku wykonywalnego, który oszczędził mi zakazów przez wiele miesięcy.   Wszelkie sugestie i pomoc będą miłe
Reply
#2
Musisz wyłączyć funkcję przeciwną w nakładce, jeśli ją kodujesz lub podwójnie buforujesz, jeśli używasz GDI. Czy zmieniłeś system operacyjny? Czy zmieniłeś sterownik karty graficznej?
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by dmthread Musisz wyłączyć funkcję przeciwną w nakładce, jeśli ją kodujesz lub podwójnie buforujesz, jeśli używasz GDI. Czy zmieniłeś system operacyjny? Czy zmieniłeś sterownik karty graficznej? Nie koduję niczego, używam jednej ze swoich starych ESP i właśnie aktualizuję offset za każdym razem, kiedy potrzebuję. Muszę albo wyszukać, albo wskazać na wątek, aby dowiedzieć się, jak edytować jego źródło, aby wprowadzić te sugestie. Wygraj 10 (Rzeczywiście działało wcześniej w tym tygodniu) Mam też najnowsze sterowniki nvidii .. Być może to była aktualizacja sterowników, którą niedawno wprowadzili, myślę, że w tym tygodniu wierzę ...
Reply
#4
Zacytować: Pierwotnie wysłana przez dbv1 Nie koduję niczego, używam jednej ze swoich starych ESP i właśnie aktualizuję offset za każdym razem, kiedy potrzebuję. Muszę albo wyszukać, albo wskazać na wątek, aby dowiedzieć się, jak edytować jego źródło, aby wprowadzić te sugestie. Wygraj 10 (Rzeczywiście działało wcześniej w tym tygodniu) Mam też najnowsze sterowniki nvidii .. Być może to była aktualizacja sterowników, którą niedawno wprowadzili, myślę, że w tym tygodniu wierzę ... Ostatni kierowca jest dla mnie zły, spróbuj się wycofać. A Win 10 również dostał dużą aktualizację, więc ...
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by dmthread Ostatni kierowca jest dla mnie zły, spróbuj się wycofać. A Win 10 również dostał dużą aktualizację, więc ... Wygląda na to, że mam aktualizację Win10, ponieważ właśnie sprawdzałem aktualizacje i nic nie było dostępne poza Win Defender. Spróbuję się wycofać, jakiego sterownika używasz, jeśli nie masz nic przeciwko dzieleniu się.
Reply
#6
Zacytować: Pierwotnie wysłana przez dbv1 Wygląda na to, że mam aktualizację Win10, ponieważ właśnie sprawdzałem aktualizacje i nic nie było dostępne poza Win Defender. Spróbuję się wycofać, jakiego sterownika używasz, jeśli nie masz nic przeciwko dzieleniu się. 358,87. 358,91 jest dla mnie zajebisty.
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by dmthread 358,87. 358,91 jest dla mnie zajebisty. Wydaje się, jakby to uspokoiło migotanie, ale nie skaluje prawidłowo skrzynek .. Pudełka znikną, lub nie każdy gracz będzie miał pudła.
Reply
#8
Zacytować: Pierwotnie wysłana przez dbv1 Wydaje się, jakby to uspokoiło migotanie, ale nie skaluje prawidłowo skrzynek .. Pudełka znikną, lub nie każdy gracz będzie miał pudła. http://s2.postimg.org/y9lgyeof9/Untitled.jpg Brzmi jak problem z kierowcą związany z wygrywaniem 10. Idk, jak ci teraz pomóc. Może ktoś wie, jak to naprawić. Czy ma źródło, więc mogę wyglądać?
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by dmthread Brzmi jak problem z kierowcą związany z wygrywaniem 10. Idk, jak ci teraz pomóc. Może ktoś wie, jak to naprawić. Czy ma źródło, więc mogę wyglądać? http://www.unknowncheats.me/forum/co...ernal-esp.html To jest jego wątek ... To tylko .exe z konfiguracją .ini
Reply
#10
Zacytować: Pierwotnie wysłana przez dbv1 http://www.unknowncheats.me/forum/co...ernal-esp.html To jest jego wątek ... To tylko .exe z konfiguracją .ini O wydajności można spróbować dodać plik wykonywalny w panelu nvidii i ustawić maksymalną wydajność. Teraz o skali, może możesz to naprawić również w panelu nvidii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)