Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Overwatch = VAC ban?
#11
Zacytować: Originally Posted by maninblack123 Nie, nie robi. Jego liczono jako zakaz gry. Liczy się jako zakaz VAC teraz, gdy OW jest poza wersją beta. Overwatch nie pojawia się już jako zakaz gry, tylko zakaz VAC.
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by benc2256 może dostał zakaz opuszczania go, ponieważ ... ON WYKORZYSTAŁ WYKRYTY CHEAT! Poważnie, jest ponad 100 wątków na ten temat ... dostał overwatch, ponieważ był głupi i próżny, ponieważ oszust był albo pubem, albo c & p. --Ben On używa mojego oszustwa i używam go również, ale nie mam zakazu VAC. Zacytować: Napisał MarkHC Liczy się jako zakaz VAC teraz, gdy OW jest poza wersją beta. Srsly? Jeśli to prawda, to wiele wyjaśnia.
Reply
#13
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie CraftLourens On używa mojego oszustwa i używam go również, ale nie mam zakazu VAC. Srsly? Jeśli to prawda, to wiele wyjaśnia. Może widziałeś mój wątek kilka dni temu, kiedy powiedziałem, że mam zakaz Overwatch .... Cóż, to jest teraz mój profil. http://steamcommunity.com/profiles/76561198190568886/ Nie włamałem się na to konto, a nawet gdybym to zrobił, moje kody nie zostałyby wykryte, używam ich na dwóch innych kontach, oboje siedzą dobrze w Global Elite.
Reply
#14
Zacytować: Napisał MarkHC Może widziałeś mój wątek kilka dni temu, kiedy powiedziałem, że mam zakaz Overwatch .... Cóż, to jest teraz mój profil. http://steamcommunity.com/profiles/76561198190568886/ Nie włamałem się na to konto, a nawet gdybym to zrobił, moje kody nie zostałyby wykryte, używam ich na dwóch innych kontach, oboje siedzą dobrze w Global Elite. zakaz overwatch nie zmienia się w zakaz VAC. Przestań kłamać.
Reply
#15
Zacytować: Napisał Striekcarl zakaz overwatch nie zmienia się w zakaz VAC. Przestań kłamać. To robi. Przestań być opóźniony i poznaj swoje fakty. Od czasu, gdy OW wyszedł z wersji beta, zakaz OW zamienia się w zakaz VAC (wcześniej były zakazy gry).
Reply
#16
Zacytować: Napisał MarkHC Liczy się jako zakaz VAC teraz, gdy OW jest poza wersją beta. Overwatch nie pojawia się już jako zakaz gry, tylko zakaz VAC. Przestań podawać te fałszywe informacje. Overwatch ban jest wyświetlany jako zakaz gry, ponieważ "zakaz gry" i "zakaz VAC" to zupełnie inne rzeczy, a nie tylko kilka wierszy tekstu z profilu. Pierwsza jest wydana "przez grę" i dlatego istnieje opis "zabroniony przez twórcę gry". Zakaz gry jest po prostu systemem śledzenia banów, wszyscy programiści mogą go użyć, aby zablokować użytkownikowi Steam grę. VAC ban to zakaz, który pochodzi bezpośrednio od Valve, jeśli deweloper wdroży system anticheat Valve. Nie może go wydać programista, a nawet Valve nie może po prostu oznaczyć zakazu gry jako zakazu VAC, ponieważ nie jest to możliwe z powodu projektu. Jeśli ktoś dostanie "zakaz overwatch" i ma powiadomienie o zakazie VAC z profilu, nie oznacza to, że zakaz gry jest równy zakazowi VAC. Oznacza to, że jego oszustwo zostało wykryte przez VAC, a ponieważ zakaz VAC nie ma nic wspólnego z zakazem gry, również wydano zakaz VAC. A Twoje "OW jest poza wersją beta" nie oznacza czegoś wyjątkowego. Pozwól mi zacytować: Zacytować: Napisał MarkHC Przestań być opóźniony
Reply
#17
Zacytować: Napisał MarkHC To robi. Przestań być opóźniony i poznaj swoje fakty. Od czasu, gdy OW wyszedł z wersji beta, zakaz OW zamienia się w zakaz VAC (wcześniej były zakazy gry). Nie, nie. Tylko dlatego, że otrzymałeś zakaz VAC, nie oznacza to, że zakazy OW zamieniają się w VAC. Nie robią tego.
Reply
#18
Zacytować: Napisał MarkHC To robi. Przestań być opóźniony i poznaj swoje fakty. Od czasu, gdy OW wyszedł z wersji beta, zakaz OW zamienia się w zakaz VAC (wcześniej były zakazy gry). Jesteś opóźnieniem tutaj: Mam 2 konta, które otrzymałem, jeden z nich po tym, jak OW nie ma wersji beta, nie ma zakazu vac.
Reply
#19
lmao @ u faceci. Nie rozumiem, dlaczego ludzie myślą, że kłamie. Mam Overwatched 4 dni temu, pokazuje się jako VAC. Proste. Możesz zobaczyć zrzut ekranu na moim profilu pary. Jeśli nadal mi nie wierzysz, dostań smurf i rażąco graj. Zdobądź siebie Overwatched, a będziesz wiedział, że mam rację.
Reply
#20
Zacytować: Napisał MarkHC lmao @ u faceci. Nie rozumiem, dlaczego ludzie myślą, że kłamie. Mam Overwatched 4 dni temu, pokazuje się jako VAC. Proste. Możesz zobaczyć zrzut ekranu na moim profilu pary. Jeśli nadal mi nie wierzysz, dostań smurf i rażąco graj. Zdobądź siebie Overwatched, a będziesz wiedział, że mam rację. Lub po prostu przyznać, że masz VAC'd http://steamcommunity.com/id/skylegion2 Wczoraj przeżył Overwatched, dlaczego mówi on o zakazie gry zamiast VAC? I zanim powiesz, że jest to zakaz gry, ponieważ ma zakaz blokowania z powodu zbyt dużej ilości obrażeń, a odejdzie, albo jest to żałosny zakaz, który zniknie, obecnie siedzę na zakazie griefingu z tym kontem: http : //www.steamcommunity.com/id/eXecWE. Brak zakazu gry na moim profilu. Masz Overwatched AND VAC banned. Użyłeś wykrytego oszustwa lub masz niezaufany ban (również liczy się jako zakaz VAC na twoim profilu)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)