Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Overwatch = VAC ban?
#1
Dzisiaj mój przyjaciel został zablokowany przez Overwatch, w jego profilu widzę tylko zakaz VAC. (ale on faktycznie zablokował Overwatch, pokazał mi ekran w Skype) Używam tego samego oszustwa, dlaczego nie mam zakazu VAC? Oboje używamy Windows 7 x64.
Reply
#2
Może użył knajpki bez twojej wiedzy?
Reply
#3
Zacytować: Napisał Striekcarl Może użył knajpki bez twojej wiedzy? ¯ \ _ (ツ) _ / ¯
Reply
#4
Nalegaj na bankowość na VAC, jak na moich kontach hackowych z wieloma skórkami: 3
Reply
#5
Zacytować: Napisał pierwotnie Marlon1920 Nalegaj na bankowość na VAC, jak na moich kontach hackowych z wieloma skórkami: 3 Nie, nie robi. Jego liczono jako zakaz gry.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by maninblack123 Nie, nie robi. Jego liczono jako zakaz gry. Mój przyjaciel nie ma zakazu gry w swoim profilu, to dziwne.
Reply
#7
Zacytować: Napisał pierwotnie Marlon1920 Nalegaj na bankowość na VAC, jak na moich kontach hackowych z wieloma skórkami: 3 Nie, nie, powodem, dla którego osoby, które przeszły Overwatched mają VAC na swoim profilu, jest to, że oszustwo, którego użyli i dostali Overwatched, zostało wykryte później i otrzymali za to VAC.
Reply
#8
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie WasserEsser Nie, nie, powodem, dla którego osoby, które przeszły Overwatched mają VAC na swoim profilu, jest to, że oszustwo, którego użyli i dostali Overwatched, zostało wykryte później i otrzymali za to VAC. VAC i Overwatch w tym samym dniu. On jest taki szczęśliwy. Myślę, że użył jakiegoś publicznego gówna, ponieważ dałem mu swój cheat 3 dni temu ... VAC ma opóźnienie jak 1 tydzień ... I nie jest to zakaz "Niezaufany", ponieważ używamy tylko ESP.
Reply
#9
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie CraftLourens . VAC ma opóźnienie jak 1 tydzień ... Nie mów, że tylko dlatego, że niektórzy ludzie to mówią. Dostałem VAC'd jeden dzień po użyciu EasyAccountManager dla MW2 na moim koncie.
Reply
#10
może dostał zakaz opuszczania go, ponieważ ... ON WYKORZYSTAŁ WYKRYTY CHEAT! Poważnie, jest ponad 100 wątków na ten temat ... dostał overwatch, ponieważ był głupi i próżny, ponieważ oszust był albo pubem, albo c & p. --Ben
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)