Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skradać się do innych grupowych czatów?
#1
Czy możliwe jest skradanie się do innych grupowych rozmów? słuchać wszystkiego, co mówili i śmiać się z tyłka przed komputerem z zdecydowanie niewykrytą metodą? Patrzę na to forum i nikt o tym nie wspomina, więc czy jest to niemożliwe?
Reply
#2
Tak, to jest możliwe, wystarczy zajrzeć do rzeczy VOIP w IDA
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by thebigben Tak, to jest możliwe, wystarczy zajrzeć do rzeczy VOIP w IDA Wow bardzo opisowy, brawo. Wydaje mi się, że zapomniałeś o dużym kawałku prawdziwego pytania i nie sądzę, że zrozumiałeś, że operacja jest właściwa. Zakładam, że nie tylko pyta, czy to możliwe, ale jak.
Reply
#4
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie HelpOut Wow bardzo opisowy, brawo. Wydaje mi się, że zapomniałeś o dużym kawałku prawdziwego pytania i nie sądzę, że zrozumiałeś, że operacja jest właściwa. Zakładam, że nie tylko pyta, czy to możliwe, ale jak. Zacytować: Napisał pierwotnie binary010110 Czy możliwe jest skradanie się do innych grupowych rozmów? Myślę, że moja odpowiedź odpowiada na jego pytanie = D
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by thebigben Myślę, że moja odpowiedź odpowiada na jego pytanie = D Tak jak mówisz mu, spójrz na maszynę do gry przy każdym bajcie, którą znajdziesz pewnego dnia. Zacytować: Originally Posted by thebigben Myślę, że moja odpowiedź odpowiada na jego pytanie = D Tak jak mówisz mu, spójrz na maszynę do gry przy każdym bajcie, którą znajdziesz pewnego dnia.
Reply
#6
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie HelpOut Tak jak mówisz mu, spójrz na maszynę do gry przy każdym bajcie, którą znajdziesz pewnego dnia. Tak jak mówisz mu, spójrz na maszynę do gry przy każdym bajcie, którą znajdziesz pewnego dnia. Tak, bogu Bena! Gdzie jest gotowa odpowiedź "kopiuj + makaron" wraz z linkiem do pobrania?
Reply
#7
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie HelpOut Tak jak mówisz mu, spójrz na maszynę do gry przy każdym bajcie, którą znajdziesz pewnego dnia. Tak jak mówisz mu, spójrz na maszynę do gry przy każdym bajcie, którą znajdziesz pewnego dnia. Pytał tylko, czy jest to możliwe, a nie W JAKI SPOSÓB mógł to osiągnąć, @ thebigben odpowiedział na jego pytanie.
Reply
#8
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie HelpOut Tak jak mówisz mu, spójrz na maszynę do gry przy każdym bajcie, którą znajdziesz pewnego dnia. Aha, a twoje posty są DUŻO bardziej pomocne. Twierdząc, czy odpowiedział na pytanie, czy nie. Bardzo dojrzały. Wszystkim: Jeśli nie pomagasz w postępie tematu, powstrzymaj się od wysyłania spamu. Wiesz, co się stanie, jeśli to zrobisz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)