Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obejście SpyGlass
#11
Prawdopodobnie oznacza anty-cheat Team-Atomic na serwerach Battle Royale, ponieważ on jest autorem. Bez urazy Lystica, ale ponieważ jest to prawdopodobnie najłatwiejszy AH do złamania.
Reply
#12
Zacytować: Napisał Douggem Prawdopodobnie oznacza anty-cheat Team-Atomic na serwerach Battle Royale, ponieważ on jest autorem. Bez urazy Lystica, ale ponieważ jest to prawdopodobnie najłatwiejszy AH do złamania. Tak, każdy może go wyłączyć za pomocą jednego wiersza kodu <3. Przepraszam za nuke Możesz także uzyskać łatwy dostęp do menu administratora.
Reply
#13
Ten? https://github.com/lystic/Team-Atomi.../Anticheat.sqf Pamiętam, że widziałem to na serwerze Altis Life. Nie wiedziałem nawet, że jest tam, dopóki nie zobaczyłem go w plikach misji: P Edycja: Po krótkim przejrzeniu, wygląda na to, że możesz zrobić całkiem fajne rzeczy dzięki temu 'antyhackowi' Dziękuję Lystic. Nie mówię nic o menu btw.
Reply
#14
więc jak dokładnie ominąć lunetę?
Reply
#15
Zacytować: Napisał DarkLinuxz W jaki sposób open source anti cheat może być skuteczny lol. Czy mogą oni wykonywać tylko skrypty? Wszystkie antyki (scenariusz) na Dacie Z są otwarte i tak, zakładając, że wiesz, jak je zrzucić.
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by haxorf24 więc jak dokładnie ominąć lunetę? To dosłownie PRAWDA w OP! Musisz go przeczytać, żeby to zrozumieć. Zacytować: Napisał Douggem Po prostu skompiluj je przed inicjalizacją. Gotowe. Bum. Bez lunety.
Reply
#17
Proszę mi pomóc, wygląda na to, że antihack nie jest aktualizowany, ale nie mogę go ominąć.
Reply
#18
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie CraftLourens Proszę mi pomóc, wygląda na to, że antihack nie jest aktualizowany, ale nie mogę go ominąć. Czy antihack Spyglass? Co robisz, aby go ominąć?
Reply
#19
Zacytować: Originally Posted by gknova61 Czy antihack Spyglass? Co robisz, aby go ominąć? Antihack to SpyGlass #define __CONST __ (var1, var2) var1 = compileFinal (podpowiedź 'SpyGlass Disabled') Nie wiem, jak dokładnie to zrobić ... - przywrócono
Reply
#20
Jak mogę ominąć spyglass? Jestem nowy na tym świecie. Jak mogę dokładnie obejść Spyglass im nowy na tym świecie ..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)