Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System Anticheat
#11
Zacytować: Originally Posted by kaarakaira Zauważyłem również, że dwa wtryskiwacze są również przestarzałe. na sekundę przed rozpoczęciem gry automatycznie wykopię podejrzanego oszukiwanie, nawet nie strzeliłem ani jednego pocisku. Korzystam tylko z dostępnego menu. Tak samo stało się ze mną, właśnie dostałem do gry wstrzyknąć hack i kopać po 2 sekundach. Mam nadzieję, że nie będę przez to zbanowany
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by patronxd Tak samo stało się ze mną, właśnie dostałem do gry wstrzyknąć hack i kopać po 2 sekundach. Mam nadzieję, że nie będę przez to zbanowany Kopnął dwa razy, ale od tej pory nie został jeszcze zbanowany. i znowu gram z hacką wyłączoną i było dobrze.
Reply
#13
Zajęło mi 1 godzinę, aby mój cheat działa .... ANTI CHEAT STILL SHIT !. grał wczoraj wieczorem. Porada jednak, NIE próbuj długiego slajdu, ponieważ mam poprawny adres, ale wygląda na to, że wykracza on głębiej niż tylko adres ... (Podczas poruszania się zostaniesz zarażony, kamera będzie chwiejna, a ty nawet nie będziesz biegał. Mimo to opublikuję moje wnioski na temat sekcji deweloperskiej.) @ Levak, uważam, że każdy dobry prywatny oszust (VIP) powinien już podszywać się pod te, nawet jeśli nie są w żaden sposób zaangażowani w blokowanie ... tak jak konieczny środek ostrożności. W każdym razie zaimplementowałem Anti-Ban, który: 1. Zmienia nazwę wizualną na nic / randomizes (która wydaje się być jednostronna na serwerze, tylko zmiany po mojej stronie, inne widzą moje imię w porządku.) 2. Zmienia XNADDR. 3. Zmienia XUID. 4. Zmienia informacje o SMBIOS. 5. Zmienia SteamId.
Reply
#14
LOL ANTI CHEAT TO NUTS w meczu >>>> http://prntscr.com/7oem20 Trzeba go popchnąć, żeby program wytworzył sztuczne opóźnienie, ale do diabła grałem cały mecz, a nie ban. >>> 1.9 kd xD
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by asce1062 Chociaż jest to kiedyś (nie wiem, czy to mój oszust), że nie widziałem wszystkich graczy w grze (PVE) ... nie było ich, gdy nacisnąłem "TAB", a oni nawet nie pojawili się, gdy zabili boty.Kiedy napisali wiadomość "Y" nie było nazwy poprzedzającej wiadomość, a kiedy mecz się skończył byłem sam w statystykach (postać i same statystyki). I weź to, Po kliknięciu "Kopiuj głos" tam nie było nikogo. To tak, jakbym grał sam (i tak, nie byłem, boty były wyłączone z bankomatu). Czy wiesz, co mogło spowodować? Czy jest jakiś zestaw warunków, które mogłyby to wywołać? Jest to główny powód, dla którego przeniosłem się przez warstwę UDP, ponieważ może to mieć związek z lagiem, nawet jeśli widziałem to tylko 2 razy w całym życiu gry. W przeciwieństwie do tego, co powiedziałeś, kiedy zobaczyłem, że gracze nie byli niewidzialni, ale martwi. Według @ SandyWF istnieje pewien tryb zwany "widzem" - inny niż ten, który masz, gdy jesteś martwy i nieobecny w drużynie - pozwala to dosłownie śledzić grę. W mojej historii przeszkadza mi to, że te osoby faktycznie robią zabójstwa. Kiedy zobaczyłem ten problem, pseudonim gracza (i tylko to) znajdował się w powietrzu (niedaleko, tylko na tyle wysoko, aby nie zostać trafionym)
Reply
#16
System anty-cheat nadal jest gówniany, czy nie. lol. dwa moje konta są na stałe zablokowane. i 1 jest zawieszony. więc zostanie wkrótce zbanowany lol.
Reply
#17
Zacytować: Originally Posted by xfilip123 System anty-cheat nadal jest gówniany, czy nie. lol. dwa moje konta są na stałe zablokowane. i 1 jest zawieszony. więc zostanie wkrótce zbanowany lol. 10 dolców, którym wstrzyknąłeś nieaktualny hack. Żaden z hacków nie jest obecnie aktualny, nie mam żadnych problemów z moim kontem i do tej pory używałem hacków. Powiedz nam również, czego używasz w PvP i PvE. Pomaga także w wyciągnięciu wniosków, czy publicznie nadużywasz uprawnień hakerskich.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)