Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teoria o keychanger / checkerze Darkys.
#11
Nie jestem wściekły ani nikogo nie oskarżam, po prostu nie chciałem marnować 15 euro na ponowne zbanowanie. Czy można zakazać posiadania skryptów w katalogu? + używając ostatnio obejścia itp. (z nowym świeżym klawiszem pary)
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by ifiddle Nie jestem wściekły ani nikogo nie oskarżam, po prostu nie chciałem marnować 15 euro na ponowne zbanowanie. Czy można zakazać posiadania skryptów w katalogu? + używając ostatnio obejścia itp. (z nowym świeżym klawiszem pary) Słyszałem, że skanuje katalog, ale mam mnóstwo scenariuszy w moim i nie miałem żadnych zakazów Jeśli obejście kradnie klucz urny, to właśnie dlatego. Lub zostanie wykryte obejście. Prawdopodobnie to drugie Wszystko, co inne osoby mogą uzyskać dostęp / kupić, zawsze zostanie wykryte
Reply
#13
Zacytować: Originally Posted by Roverturbo Co? Darky nie ma nic wspólnego z tym, co powiedziałem w tym wątku. Nie znam też nikogo, kto jest na niego wściekły (personel lub nie). Widziałem wątek, nie wiem kto to był, ale ktoś "wysokiej rangi" był na niego wściekły, może źle zrozumiałem ^ ^
Reply
#14
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie -Tek Widziałem wątek, nie wiem kto to był, ale ktoś "wysokiej rangi" był na niego wściekły, może źle zrozumiałem ^ ^ Nigdy nie widziałeś nici z personelem mówiącym coś negatywnego lub w stronę Darky'ego, naprawdę się mylisz. W każdym razie, o wiele nie na temat.
Reply
#15
> ten wątek
Reply
#16
moje klucze też to robią
Reply
#17
Czekaj tak ciemno kradnie CD-klucze? kurwa. . . Czy to naprawdę prawda? wow, to jest po prostu pieprzone ...
Reply
#18
Zacytować: Napisał pierwotnie apollon13 Czekaj tak ciemno kradnie CD-klucze? kurwa. . . Czy to naprawdę prawda? wow, to jest po prostu pieprzone ... l2r .. Zacytować: Originally Posted by Roverturbo Co? Darky nie ma nic wspólnego z tym, co powiedziałem w tym wątku. Nie znam też nikogo, kto jest na niego wściekły (personel lub nie).
Reply
#19
Nie, kluczowi kradną kradną klucze. Ludzi próbujących włamać się. Tak więc ci ludzie nadal próbują włamać się, gdy Steam resetuje klucze, a skradzione klucze zostają zbanowane. Jezus.
Reply
#20
Musisz zmienić profil Arma 2 Oa, Dziękuję później
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)