Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojazd Aimbot?
Kochaj społeczność Cheater!   Gram przez kilka dni jak Airmaps. Ale muszę powiedzieć, że jestem noobem w odrzutowcu. Wczoraj miałem czterech przeciwników, którzy na pozór celowali do pojazdów. To było dla mnie szare, pełne doświadczenie!   Byłem zwolniony!   Teraz próbuję sam zaprogramować Aimbota dla pojazdów. Ale nie do końca rozumiem, jak powinienem postępować.   Tutaj przedstawiłem kilka pytań. Mam nadzieję że możesz mi pomóc!       Zacytować:         Czołg - Czego potrzebuję do czołgu Aimbot? Mój obecny Aimbot z prędkością i grawitacją nie działa w czołgu.     Helikopter i Jet - Tutaj wciąż jestem zakłopotany. Tutaj możesz nacisnąć przycisk Tak, nie prawy przycisk myszy. Jak aktywuje się celbota na śmigłowcu lub odrzutowcu? I czego potrzebuję, abym mógł napisać dla niego jeden Aimbot?         Wiem, że wiele jest wkładów w celboty pojazdów. Ale po prostu pytam o coś, czego potrzebuję odrzutowca, śmigłowca i czołgu.   Z góry dziękuję za Twoją pomoc.   Fragmenty kodu są mile widziane _____________________________ EDYTOWAĆ:     Moja pozycja: m_viewMatrixInverse?   Pozycja wroga: EnemyPositionInVehicle   Wroga prędkość: (ClientVehicleEntity) m_Velocity lub m_prevVelocity?
Reply
Żółty, to zależy, czy robisz to zewnętrznie czy wewnętrznie. Jeśli robisz to wewnętrznie, gość w berlińskim kodzie działa całkiem nieźle dla bf4 z kilkoma drobnymi poprawkami: http:
Reply
Scenariusz polega więc na tym, że automatycznie wystrzelą odrzutowiec i heli-bot? Właściwie miałem nadzieję, że bot wykona tylko precyzyjną pracę i mogę strzelać! Ale moje pytanie dotyczyło również wektora, które powinienem wziąć na swoją pozycję. Macierz odwrócona? Jakiego wektora używa się do śmigłowca, odrzutowca i czołgu? Połączone posty od Ciebie, które już znam. Ale nie wiem tylko, które wektory powinienem dla niego zabrać. Trzeba, żeby samolot nie przejechał, czy coś w tym stylu? Przepraszamy za wiele moich pytań ...
Reply
Łatwiej jest latać samemu, niż używać jetbota odrzutowego (z moich doświadczeń), o heli aimbot, to naprawdę dobrze z wieżyczkami
Reply
Zacytować: Originally Posted by xCyniu Łatwiej jest latać samemu, niż używać jetbota odrzutowego (z moich doświadczeń), o heli aimbot, to naprawdę dobrze z wieżyczkami Czy próbowałeś kiedyś z helikopterem ataku jako pilotem, mam na myśli rakiety zuni lub hydra? Ponieważ celownik nie jest ustawiony na środku (zawsze pływający po środku), myślę, że taka sytuacja ma miejsce również w przypadku odrzutowców. Zakładam, że dokładność jest niska.
Reply
Zacytować: Napisał billysouth Czy próbowałeś kiedyś z helikopterem ataku jako pilotem, mam na myśli rakiety zuni lub hydra? Ponieważ celownik nie jest ustawiony na środku (zawsze pływający po środku), myślę, że taka sytuacja ma miejsce również w przypadku odrzutowców. Zakładam, że dokładność jest niska. W rzeczywistości jestem bardzo dobrym pilotem, więc tak, próbowałem już wszystkiego i ufaj mi, łatwiej latać i celować ręcznie, żaden bot nie może konkurować z toczącymi się walkami (może jakiś ogranicznik prędkości), ale jest wiele sytuacji do rozważenia a bot może obsłużyć tylko kilka z nich ... Przykład: Co, jeśli krążysz, a wróg zamienia kierunek, z botem prawdopodobnie padniesz na ziemię, nie powinieneś zawsze utrzymywać idealnej prędkości. Tak, jest idealny do walk psów, ale jeśli masz sytuację i musisz coś zrobić, nie będziesz potrzebował czasu reakcji, aby sobie z tym poradzić.
Reply
Zacytować: Originally Posted by xCyniu W rzeczywistości jestem bardzo dobrym pilotem, więc tak, próbowałem już wszystkiego i ufaj mi, łatwiej latać i celować ręcznie, żaden bot nie może konkurować z toczącymi się walkami powietrznymi (może jakiś ogranicznik prędkości), ale jest wiele sytuacji do rozważenia a bot może obsłużyć tylko kilka z nich ... Przykład: Co, jeśli krążysz, a wróg zamienia kierunek, z botem prawdopodobnie padniesz na ziemię, nie powinieneś zawsze utrzymywać idealnej prędkości. Tak, jest idealny do walk psów, ale jeśli masz sytuację i musisz coś zrobić, nie będziesz potrzebował czasu reakcji, aby sobie z tym poradzić. Masz rację, myślę, że głównym problemem jest to, że właściwie nie ma wartości lub klasy bezpośrednio ustawiającej zmienne odchylenia, pochylenia i przechylenia dla pojazdów natychmiast. Chodzi mi o to, że istnieje klasa wspomagania stopy dla stopy, która może być użyta do natychmiastowego ustawiania zmiennych odchylenia i skoku. Ale Aarik borderinputnode jest jedynym sposobem dla pojazdów. Jeśli odnosisz się do idealnej prędkości na lot myśliwski, można to łatwo obsłużyć za pomocą programu (używam sendinput), który kontroluje prędkość odrzutową na poziomie 313. Używam mojej celi tylko dla kierunku odchylenia (To zapewnia mi bardziej wymagającą rozgrywkę). Myślę, że to samo można zastosować do odrzutowca. (połączenie programu prędkości odrzutowej i celówki dla kierunku odchylenia).
Reply
Zacytować: Napisał billysouth Masz rację, myślę, że głównym problemem jest to, że właściwie nie ma wartości lub klasy bezpośrednio ustawiającej zmienne odchylenia, pochylenia i przechylenia dla pojazdów natychmiast. Chodzi mi o to, że istnieje klasa wspomagania stopy dla stopy, która może być użyta do natychmiastowego ustawiania zmiennych odchylenia i skoku. Ale Aarik borderinputnode jest jedynym sposobem dla pojazdów. Jeśli odnosisz się do idealnej prędkości na lot myśliwski, można to łatwo obsłużyć za pomocą programu (używam sendinput), który kontroluje prędkość odrzutową na poziomie 313. Używam mojej celi tylko dla kierunku odchylenia (To zapewnia mi bardziej wymagającą rozgrywkę). Myślę, że to samo można zastosować do odrzutowca. (połączenie programu prędkości odrzutowej i celówki dla kierunku odchylenia). Tak, można to zastosować, ale pamiętaj, że jeśli ustawisz za wysoki węzeł wejściowy, będziesz odbijał się wokół celu, tak jak w lewo i w prawo, zanim ustabilizuje się i stanie się stabilny, ponieważ musisz zmapować wrażliwość podczas celowania. Powinieneś również zrzucić z rolki, a nie tylko pitch
Reply
Ok, zdaję sobie sprawę, że Aimbot na odrzutowce i śmigłowce nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ale jak to jest ze zbiornikiem lub łodzią?
Reply
Zacytować: Originally Posted by yellow1982 Ok, zdaję sobie sprawę, że Aimbot na odrzutowce i śmigłowce nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ale jak to jest ze zbiornikiem lub łodzią? Czołg? Huh ... Sniperujące helikoptery z twojej bazy nie mają ceny! Jeśli wykonasz odpowiednie prognozy (spadek i prędkość), będziesz w stanie bez problemu trafiać płynnie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)