Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o używaniu wtryskiwacza
Zastanawiam się, czy używasz własnego iniektora, czy też używasz publicznego wtryskiwacza do wstrzykiwania dll ogólnie? Wiem, że niektórzy z publicznych wtryskiwaczy wspierają kilka metod zapobiegania wykryciu anty-oszukiwania, ale wciąż jestem trochę zaniepokojony, że punkbuster w końcu może wykryć publiczne wtryskiwacze.
Reply
Cóż, wolę używać własnego iniektora. Używa LoadLibrary, która nie jest sprytna w użyciu, ponieważ ACs może łatwo podłączyć LoadLibrary, ale byłem po prostu zbyt leniwy, aby wprowadzić inną metodę wtrysku. Osobiście nie używam publicznego źródła i
Reply
Zacytować: Originally Posted by Zat Cóż, wolę używać własnego iniektora. Używa LoadLibrary, która nie jest sprytna w użyciu, ponieważ ACs może łatwo podłączyć LoadLibrary, ale byłem po prostu zbyt leniwy, aby wprowadzić inną metodę wtrysku. Osobiście nie używam publicznego źródła i
Reply
Zależy od umiejętności programowania! Jest całkiem możliwe, aby napisać wtryskiwacz w C # lub VB.Net (ponieważ po prostu używają Winapi). Zaimplementowałem tę prostą technikę zarówno w języku C #, jak i C - było naprawdę proste. Po prostu sprawdź, czy nie ma błędów (np .: nie można otworzyć dojścia do procesu, nie można przydzielić pamięci RAM, nie można utworzyć wątku itp.). Meh, C był prawdopodobnie jeszcze łatwiejszy, ponieważ nie musisz sam definiować wszystkich tych stałych i dll-import
Reply
Zacytować: Originally Posted by Zat Zależy od umiejętności programowania! Jest całkiem możliwe, aby napisać wtryskiwacz w C # lub VB.Net (ponieważ po prostu używają Winapi). Zaimplementowałem tę prostą technikę zarówno w języku C #, jak i C - było naprawdę proste. Po prostu sprawdź, czy nie ma błędów (np .: nie można otworzyć dojścia do procesu, nie można przydzielić pamięci RAM, nie można utworzyć wątku itp.). Meh, C był prawdopodobnie jeszcze łatwiejszy, ponieważ nie musisz sam definiować wszystkich tych stałych i dll-import Cóż, myślę, że mogę znaleźć kody źródłowe do tego na forum.
Reply
własny iniektor, ręczne mapowanie lib (credits darawk).
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)