Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawiono Namchanger
#1
Cześć chłopaki, Zaimplementowałem Namechanger w swoim cheacie i mam problem, że mogę go zmienić tylko 5 razy. Znalazłem "poprawkę" dla niego: https:
Reply
#2
Musisz również oddzwaniać od zera Kod: ConVar * callback = I :: Cvar-> FindVar ("name"); * (int *) ((DWORD) i callback-> fnChangeCallback 0xC) = NULL; I :: Cvar-> FindVar ("name") -> SetValue ("\ n");
Reply
#3
@ HDEnjoY Zacytować: Originally Posted by HDEnjoY Musisz również oddzwaniać od zera Kod: ConVar * callback = I :: Cvar-> FindVar ("name"); * (int *) ((DWORD) i callback-> fnChangeCallback 0xC) = NULL; I :: Cvar-> FindVar ("name") -> SetValue ("\ n"); Jak to napisałeś, naprawiłem to sam ^^ przepraszam za to, ale dzięki za odpowiedź ur <3 EDYTOWAĆ: Cóż, nie dostaję Noname do pracy:
Reply
#4
Zacytować: Napisał Myridor @ HDEnjoY Jak to napisałeś, naprawiłem to sam ^^ przepraszam za to, ale dzięki za odpowiedź ur <3 EDYTOWAĆ: Cóż, nie dostaję Noname do pracy:
Reply
#5
Zacytować: Napisał Herp Derpinstin Ty C Ped źle. Zobacz spację po \ n? Nie widzę po nim spacji
Reply
#6
zmień imię na jeff i działa idealnie
Reply
#7
Zacytować: Napisał Herp Derpinstin Ty C Ped źle. Zobacz spację po \ n? To jest poprawka, aby zmienić swoje imię tak często, jak chcesz, bez względu na to, że nie działa:
Reply
#8
https:
Reply
#9
Zacytować: Napisał pierwotnie uwu https:
Reply
#10
Po prostu zrób to raz, a następnie zmień dowolną nazwę bez znaku nowej linii i znaków specjalnych
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)