Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Powolny" BorderInputNode
"Powolny" BorderInputNode
Reply
Jest powolny, ponieważ utworzyłeś wątek zamiast zahaczyć PreFrame lub jeden z innych dostępnych wirtualnych. http:
Reply
Zacytować: Originally Posted by GU.Firehawk Jest powolny, ponieważ utworzyłeś wątek zamiast zahaczyć PreFrame lub jeden z innych dostępnych wirtualnych. http:
Reply
Zacytować: Originally Posted by gamiie Zahaczam preFrame; BorderInputThread został utworzony w moim haku preFrame. Nawet gdy usuwam wątek, wciąż jest powolny. Prawdopodobnie pomogłoby, gdybyś dostarczył pełny kod haka.
Reply
Zacytować: Originally Posted by GU.Firehawk Prawdopodobnie pomogłoby, gdybyś dostarczył pełny kod haka. Kod: BOOL APIENTRY DllMain (HMODULE hModule, DWORD dwReason, LPVOID lpReserved) {if (dwReason == DLL_PROCESS_ATTACH) {CreateThread (0, 0, (LPTHREAD_START_ROUTINE) OverlayThread, 0, 0, 0); oPreFrame = (tPreFrameUpdate) HookVTableFunction ((PDWORD64 *) BorderInputNode :: GetInstance () -> vtable_class_40, (PBYTE) i hkPreFrame, INPUTCACHEHOOK); } return TRUE; } Kod: podpisano int __stdcall hkPreFrame (float DeltaTime) {float rValue = oPreFrame (DeltaTime); if (GetAsyncKeyState (VK_LEFT)) {BorderInputNode * pBorderInputNode = BorderInputNode :: GetInstance (); jeśli (pBorderInputNode) {pBorderInputNode -> m_inputCache -> flInputBuffer [InputConceptIdentifiers :: ConceptFire] = 1.0f; }} return rValue; } Próbowałem bawić się różnymi wersjami mojej funkcji haka, z których każda albo zamarła grę, albo miała zauważalne opóźnienie pomiędzy.
Reply
Pierwszą rzeczą, którą widzę źle, jest fakt, że zwracasz wartość float, kiedy powinieneś zwrócić int. Jedyne, co mogę wymyślić, ponieważ wszystko inne wygląda na ogół w porządku, to upewnić się, że podchodzisz do właściwego wirtualnego. Poza tym, z którą bronią próbujesz to zrobić?
Reply
Zacytować: Originally Posted by GU.Firehawk Poza tym, z którą bronią próbujesz to zrobić? Próbuję go głównie ze strzelbami, aby zmniejszyć dokładność i KPM moich statystyk pistoletu. Testowałem go również na innych broniach, takich jak AK12, ale strzelanie wciąż było bardzo powolne. W każdym razie nie uważam, że float to int jest przyczyną mojego problemu, jeśli cokolwiek, co byłoby po prostu utratą precyzji. niezależnie, naprawiłem to.
Reply
Zacytować: Originally Posted by gamiie W każdym razie nie uważam, że float to int jest przyczyną mojego problemu, jeśli cokolwiek, co byłoby po prostu utratą precyzji. niezależnie, naprawiłem to. Rozumiem, że nie udostępnisz swojego rozwiązania?
Reply
Zacytować: Originally Posted by GU.Firehawk Rozumiem, że nie udostępnisz swojego rozwiązania? Nie, nie rozwiązałem problemu z faktem, że bieżący węzeł BorderInputNode jest wolny, naprawiłem błąd, który wskazałeś (zwracający typ nie będący int)
Reply
Zacytować: Originally Posted by gamiie W każdym razie nie uważam, że float to int jest przyczyną mojego problemu, jeśli cokolwiek, co byłoby po prostu utratą precyzji. nie, to spowodowałoby konwersję w dół z liczby zmiennoprzecinkowej na liczbę całkowitą, tak, ale wartość zmiennoprzecinkowa jest zakodowana całkowicie inaczej (IEEE 754) w przeciwieństwie do zwykłego bezpośredniego kodowania szesnastkowego dla liczby całkowitej, która po interpretacji jako zmienna będzie zazwyczaj jest to naprawdę mała wartość
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)