Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żądanie boosterów
Cześć, potrzebuję zadania Phantom Prospect, które potrzebuje 200 głównych battletanków. Czy ktoś może mi pomóc w tym celu?   Och, wow ... nie. Potrzebuje 200 głównych battletank KILLS. Nie 200 głównych battletanks xD   EDYCJA: Chciałbym również, gdybyś pomógł mi z zatopionymi mapami smoków (wrotami przeciwpowodziowymi) i 5 zabójstwami podczas pływania, a następnie strzałami w głowę z Unica 6, aby uzyskać Deagle'a 44
Reply
Nietrudno zdobyć te 200 milionów zabójstw, a poza tym wszystko jest łatwiejsze dzięki ESP i aimbot ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by ImNovy Nietrudno zdobyć te 200 milionów zabójstw, a poza tym wszystko jest łatwiejsze dzięki ESP i aimbot ... aimbot dla czołgu ...
Reply
Ye .. te rzeczy są na moim pół-legit konto więc nie aimbot, nie. Nazywa się tylko sprayem i módlcie się. Moje statystyki mogą być nieco podejrzane, ale używam ESP, więc jest to trochę podejrzane, jak powiedziałem.
Reply
Zacytować: Originally Posted by qfrtt aimbot dla czołgu ... Istnieje aimbot pojazdu. Ale miałem na myśli ESP dla czołgu i aimbota dla unica lub cokolwiek innego. Poważnie, jeśli wiesz, gdzie są wrogowie w zbiorniku, to jest całkiem OP.
Reply
Zacytować: Originally Posted by ImNovy Istnieje aimbot pojazdu. Ale miałem na myśli ESP dla czołgu i aimbota dla unica lub cokolwiek innego. Poważnie, jeśli wiesz, gdzie są wrogowie w zbiorniku, to jest całkiem OP. true dat w bf3 i robiłem 70 - 0 ze zbiornikiem z tylko esp
Reply
Zacytować: Originally Posted by qfrtt true dat w bf3 i robiłem 70 - 0 ze zbiornikiem z tylko esp Cóż, z 5 klatek na sekundę, gdy jestem wystrzeliwany z całego otoczenia, a normalnie 20 klatek na sekundę, nie idzie mi dobrze. I nie udało mi się prowadzić czołgu w BF4, ani w BF3.
Reply
Zacytować: Napisał KappaMan30 Cóż, z 5 klatek na sekundę, gdy jestem wystrzeliwany z całego otoczenia, a normalnie 20 klatek na sekundę, nie idzie mi dobrze. I nie udało mi się prowadzić czołgu w BF4, ani w BF3. -cough-get lepsze pc-kaszel- Możesz po prostu nauczyć się prowadzić czołg, ale ... GL znajdowanie kogoś, z kim można się pobudzić.
Reply
po prostu przejdź na wysoki bilet kolejowy golmud, możesz to zrobić w około 4 rundach
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)