Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weird Visibility Check Bug?
Cześć !, Mam jakiś dziwny problem z moją kontrolą widoczności. Kiedy jestem wystarczająco blisko wroga, zawsze zwraca on wartość false. Oto zrzut ekranu, gdy zwraca false:   I tutaj powraca to prawda, ponieważ nie jestem już zbyt blisko niego:     Oto moja funkcja sprawdzania widoczności, jestem pewien, że mój ray tracing działa, ponieważ używam również triggerbota ray trash, który działa idealnie. Chcę też powiedzieć, że kiedy nie jestem blisko wroga, działa idealnie.       Kod:   bool IsVisible (Vector & vecStart, Vector & vecEnd, centity * Local) { trace_t tr; Ray_t ray; Filtr CTraceFilter; filter.pSkip1 = Lokalny; ray.Init (vecStart, vecEnd); EngineTrace-> TraceRay (ray, MASK_SHOT_HULL
Reply
To powinno wystarczyć: Kod: bool IsVisible (Vector & vecStart, Vector & vecEnd, centity * Local) { trace_t tr; Ray_t ray; Filtr CTraceFilter; filter.pSkip1 = Lokalny; ray.Init (vecStart, vecEnd); EngineTrace-> TraceRay (ray, MASK_SHOT
Reply
Zacytować: Wysłane przez XxharCs pierwotnie To powinno wystarczyć: Kod: bool IsVisible (Vector & vecStart, Vector & vecEnd, centity * Local) { trace_t tr; Ray_t ray; Filtr CTraceFilter; filter.pSkip1 = Lokalny; ray.Init (vecStart, vecEnd); EngineTrace-> TraceRay (ray, MASK_SHOT
Reply
Więc czy ktoś wie, dlaczego nie działa upclose? Miałem też z tym problemy. Skończyło się na tym, że pominąłem siebie i podmiot, by uzyskać ułamek == 1, albo skończyłem z problemem op. Nigdy nie udało mi się tego zrobić poprawnie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by vitalflea Więc czy ktoś wie, dlaczego nie działa upclose? Miałem też z tym problemy. Skończyło się na tym, że pominąłem siebie i podmiot, by uzyskać ułamek == 1, albo skończyłem z problemem op. Nigdy nie udało mi się tego zrobić poprawnie. bug traceray Prawdopodobnie najlepszy wątek do wyszukania dodatkowych informacji
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)