Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy CS: GO otrzymuje niezauważone aktualizacje?
Cześć. Właśnie wyrzucam losowe pytanie tutaj.   Czy CS: GO otrzymuje aktualizacje, które nie są wyświetlane na stronie aktualizacji?   Używam kilku różnych kodów i wykonuję dobrą robotę, pozostając z dala od overwatch, ale nie wiem, czy muszę być zmęczony możliwymi aktualizacjami, które mogą prowadzić do zakazu Vac. Oglądam "aktualizacyjny blog" Valves 24
Reply
Jedyny raz, kiedy widziałem to, to te małe aktualizacje o wielkości 30 MB, kiedy zwykle naprawiają coś, co spieprzyli w ostatniej aktualizacji. Aktualizacje gier nie są takie same jak aktualizacje vac.
Reply
Aktualizacje gier różnią się od aktualizacji VAC. Nie przejmuj się oglądaniem aktualizacji gry, jeśli martwisz się o VAC. Również nie przejmuj się oglądaniem aktualizacji VAC, ponieważ aktualizacja VAC oznacza, że Valve dodał nową funkcję lub naprawił coś. Ich wykrycia działają poprzez podpisy, które nie wymagają nawet aktualizacji klienta. O ile nie masz jakiejś über tajnej metody anty-VAC, która wymagałaby aktualizacji VAC (w takim przypadku nie musisz pytać, ponieważ wiesz to), to, co robisz, jest ćwiczeniem daremności.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Casual_Hacker Aktualizacje gier różnią się od aktualizacji VAC. Nie przejmuj się oglądaniem aktualizacji gry, jeśli martwisz się o VAC. Również nie przejmuj się oglądaniem aktualizacji VAC, ponieważ aktualizacja VAC oznacza, że Valve dodał nową funkcję lub naprawił coś. Ich wykrycia działają poprzez podpisy, które nie wymagają nawet aktualizacji klienta. Dzięki za odpowiedzi. Bardzo mi to pomogło i wspaniale jest widzieć, że ta społeczność ma fajnych ludzi, którzy nie podpalają cię, bo nie znają oczywistych faktów.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)