Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: GO Hooking client.dll
Tak, tak jak mówi tytuł, jak o hooking do client.dll, lub utworzyć uchwyt do client.dll? Ponieważ jest to moduł nie jestem pewien, jak to zrobić.   Absolutny mindblow: CZY TO NIE JEST POTRZEBNY, ponieważ istnieje adres bazowy client.dll, po prostu bierzesz uchwyt CS: GO, (PVOID *) lub inne takie rzeczy, a następnie:     Kod:   ReadProcessMemory (pHandleCSGO (PBYTE *) (Client.dl-baseaddress PlayerBase), i isjumpingorwhatever, sizeof (DWORD), 0)   Podpis:   Kind of Question i MINDBLOW, idź za mną w podróż podczas odpowiadania na pytania. Tak jest w ten sposób, czy potrzebujesz obsługi klienta.dll?
Reply
Chcę czegoś z tego, co palisz.
Reply
Oto źródło hook klienta client.dll: Kod: vmtManager-> Hook (offsetManager-> GetOffsets (). m_dwClient, 0xDEADBEEF, DLLMain); przy okazji zakładam, że masz na myśli sposób na uzyskanie adresu bazowego client.dll na zewnątrz? jeśli tak, po prostu pobierz proces i & następnie przeprowadź pętlę przez moduły i sprawdź, czy plik client.dll następnie w pozycji modułu po prostu znajdź bazę (nie pamiętam, jak nazywa się zmienną dokładną, ponieważ nie zakodowałem ponownie klasy mem) edytować: pro hacker pobiera funkcję bazy modułów Kod: DWORD KProc :: GetModuleBase (std :: string strModule) { HANDLE hModule = CreateToolhelp32Snapshot (TH32CS_SNAPMODULE, dwProcID); MODULEENTRY32 meEntry; meEntry.dwSize = sizeof (meEntry); while (Module32Next (hModule, i meEntry)); if (! strcmp (meEntry.szModule, strModule.c_str ())) { CloseHandle (hModule); return (DWORD) meEntry.modBaseAddr; } return 0x0; }}
Reply
To, co powiedziałeś, w ogóle nie miało sensu, jedyne co mogłem zrozumieć to słowa "hook" i "ReadProcessMemory". Tak czy inaczej: Hookowanie na zewnątrz nie jest możliwe (po prostu umieśćmy to w ten sposób zamiast promować praktyki rakowe) i... Pisanie w sekcjach kodu gry = natychmiastowy VAC. Haki VMT są bezpieczne
Reply
Jestem pewien, że górnicy Bitcoin wciąż ciężko kopią, aby znaleźć pytanie, które zamierzacie zadać ... Jeśli chcesz "łatwy" sposób na "czytanie pamięci" "bezpiecznie", po prostu użyj klasy procmem w sekcji UC Downloads ... jest łatwy w użyciu, potrafi czytać i zapisywać pamięć, i jest stosunkowo bezpieczny ... długo, jak wiesz, gdzie i co piszesz. Poza tym nie jestem pewien, czy odpowiedziałem na twoje pytanie, ponieważ bardzo niejasne jest to, o co prosisz.
Reply
Zacytować: Originally Posted by olsarets7 Zasadniczo, zastanawiałem się, czy możliwe było odczytanie pamięci w client.dll, w ten sam sposób, w jaki czytasz pamięć z procesu gry. Cóż, client.dll jest wewnątrz procesu gry, więc ... Zgaduję? Zacytować: Originally Posted by olsarets7 Mam na myśli; Utwórz uchwyt dla client.dll w ten sam sposób, w jaki tworzysz uchwyt do procesu gry. Nie tworzysz UCHWYTU dla client.dll, możesz zapisać go jako UCHWYT, który jest w zasadzie 32-bitową liczbą całkowitą bez znaku, ale to, co faktycznie reprezentuje, to podstawowa pozycja client.dll w pamięci wirtualnej programu csgo.exe KRÓTKO MÓWIĄC: - Zdobądź UCHWYT w procesie gry. - Pobierz bazę client.dll. - Wykonaj odczyt pamięci względem tej podstawy.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie ProficyPT Cóż, client.dll jest wewnątrz procesu gry, więc ... Zgaduję? Nie tworzysz UCHWYTU dla client.dll, możesz zapisać go jako UCHWYT, który jest w zasadzie 32-bitową liczbą całkowitą bez znaku, ale to, co faktycznie reprezentuje, to podstawowa pozycja client.dll w pamięci wirtualnej programu csgo.exe KRÓTKO MÓWIĄC: - Zdobądź UCHWYT w procesie gry. - Pobierz bazę client.dll. - Wykonaj odczyt pamięci względem tej podstawy. Och, rozumiem, dzięki człowieku, tego właśnie szukałem! Dzięki! Myślę, że to mam, spróbuję jak tylko będę mógł!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)