Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whip aka Ay171z naprawić skinchanger
#1
Sup my dudes, więc naprawiłem źródło bata, zmieniacz skóry działa teraz częściowo, chociaż musisz go ponownie zastosować po twojej śmierci. Idk, ale pokazuje tylko niektóre modele knive i tylko niektóre skórki jako opcję, sprawdzę to później. Na razie jest trochę pracujących skórek, całkiem miłych. samouczek: zamień entity.h ze źródłem bata na taki, który dostarczam.   https:
Reply
#2
Zacytować: Napisał pierwotnie DobitiCuVac Sup my dudes, więc naprawiłem źródło bata, zmieniacz skóry działa teraz częściowo, chociaż musisz go ponownie zastosować po twojej śmierci. Idk, ale pokazuje tylko niektóre modele knive i tylko niektóre skórki jako opcję, sprawdzę to później. Na razie jest trochę pracujących skórek, całkiem miłych. samouczek: zamień entity.h ze źródłem bata na taki, który dostarczam. https:
Reply
#3
Zacytować: Napisał pierwotnie gamesflood nice fix lol. ikr: ???
Reply
#4
Haha, mam pełną pracę
Reply
#5
Ponowne nałożenie skóry po odrodzeniu jest tak niepotrzebne, że można to naprawić, usuwając 2 linie
Reply
#6
MOŻESZ PODAĆ MI DO MNIE FULLYFIXED SKINCHANGER? Zacytować: Napisał CringeIsCringe Haha, mam pełną pracę MOŻESZ POMÓC MI?
Reply
#7
Dlaczego po prostu nie możesz umieścić poprawek w motywie Whip? Czy konieczne jest stworzenie nowego tematu?
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by mrspysp MOŻESZ PODAĆ MI DO MNIE FULLYFIXED SKINCHANGER? MOŻESZ POMÓC MI? Nie używam programów szpiegujących
Reply
#9
Zacytować: Napisał Apiexy Ponowne nałożenie skóry po odrodzeniu jest tak niepotrzebne, że można to naprawić, usuwając 2 linie dzielenie umysłu?
Reply
#10
Zacytować: Napisał Apiexy Ponowne nałożenie skóry po odrodzeniu jest tak niepotrzebne, że można to naprawić, usuwając 2 linie możesz mi powiedzieć proszę
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)