Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chams silnika
Jaki byłby dobry sposób, aby znaleźć to wszystko, co znalazłem, to jest metka dla pojazdu i piechoty, teraz chcę spróbować znaleźć chams, które otrzymujesz po śmierci
Reply
Kiedy umrzesz, możesz zobaczyć w swoim kamerze wroga, co będzie całkiem miłe, jeśli możesz go wymusić na wszystkich graczach przez cały czas
Reply
Zacytować: Napisał ChaosIA Kiedy umrzesz, możesz zobaczyć w swoim kamerze wroga, co będzie całkiem miłe, jeśli możesz go wymusić na wszystkich graczach przez cały czas lol wiem, w co się pakuję
Reply
po prostu użyj zwykłych chams ..
Reply
Zacytować: Originally Posted by sandaasu po prostu użyj zwykłych chams .. Po prostu koduj zwykłe chams dla BF4 w DirectX 11 ...
Reply
zostało zrobione z crysis przed tak dx11 zostało już zrobione
Reply
Byłby to najładniejszy sposób na zbanowanie lol
Reply
Zacytować: Napisał samouczek Byłby to najładniejszy sposób na zbanowanie lol Yyy ... nie. Pomyśl jeszcze raz. Jeśli zrobiłeś to dobrze, nie byłoby gorzej niż jakikolwiek inny hak, który widzisz dla bf4.
Reply
Zacytować: Originally Posted by sandaasu zostało zrobione z crysis przed tak dx11 zostało już zrobione Crysis miał wersję dx9 ONTOPIC: Tak, chciałbym zobaczyć sposób tworzenia chams na dx11 ... Dzięki Barata ...
Reply
Zacytować: Napisał Barata Crysis miał wersję dx9 ONTOPIC: Tak, chciałbym zobaczyć sposób tworzenia chams na dx11 ... Dzięki Barata ... źle . Wojny crysis używa dx11 jest napisane w podpisie okna. istnieją dla niego hacki, więc myślę, że zrobili sposób ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)