Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BF4 CTE External No Recoil - No Spread (bez pętli)
BF4 CTE External No Recoil - No Spread (bez pętli)
Reply
drugi nie jest równy rozrzutowi w tym samym czasie i czy nie jest to przesunięcie kątowe, czy testowałeś to?
Reply
Zacytować: Originally Posted by qfrtt drugi nie jest równy rozrzutowi w tym samym czasie i czy nie jest to przesunięcie kątowe, czy testowałeś to? 1- Ten kod nie jest BF4, dla BF4 CTE 2 - Wiesz, co masz na myśli? ---> "bez pętli" 3- To przesunięcie jest poprawne BF4 CTE - 155284 "OFFSET_ANGLES: 0x1421cb810" 4- Ostrzegałem cię wcześniej. Piszesz recenzje bez myślenia wszędzie ..
Reply
powiedziałem to Kod: m. Napisz (0x360, 0.0f); m. Napisz (0x364, 0.0f); m. Napisz (0x368, 0.0f); m. Napisz (0x36c, 0.0f); m. Napisz (0x23c, 0.0f); m. Napisz (0x370, 0.0f); m. Napisz (0x374, 0.0f); potrzebne przesunięcie kontekstu gry nie anioły
Reply
Zacytować: Originally Posted by qfrtt potrzebne przesunięcie kontekstu gry nie anioły czy próbowałeś i nie działałeś? Jeśli to nie działa.. Teraz opuszczę to forum Kod: GAMECONTEXT: 0x142480a28 (Czy to działa, spróbuj?) KĄTY: 0x1421cb810
Reply
pamiętam, kiedy użyłem go z przesunięciami gamecontext działało ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by qfrtt pamiętam, kiedy użyłem go z przesunięciami gamecontext działało ... BF4 - CTE również nie działa w ten sposób. Powiedziałem, że próbowałeś przesunięć gamecontext. Dlaczego nie spróbujesz?
Reply
Nie mam cte
Reply
dziękuję za udostępnienie src ^ ^ i przetestuję to później
Reply
Zacytować: Originally Posted by qfrtt Nie mam cte Słuchaj, dzieciaku. Jak wiele napisałeś tutaj swój komentarz? A teraz mówisz "nie mam CTE" !!! Szukasz polemiki? Jaki masz problem?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)