Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy mogę używać Battlefield4 x64 External HAX tylko dla misji poza linią?
Czy mogę używać hackowania offline w misjach dla pojedynczego gracza bez zbanowania? Wiem, że został wykryty online, ale czy mogę go użyć offline? tylko dla misji dla jednego gracza? I czy to działa?
Reply
Pewnie, że będzie działać w trybie offline. I nie, nie można zbanować w trybie offline
Reply
Ty A200K!
Reply
Zacytować: Originally Posted by Maruku Czy mogę używać hackowania offline w misjach dla pojedynczego gracza bez zbanowania? Wiem, że został wykryty online, ale czy mogę go użyć offline? tylko dla misji dla jednego gracza? I czy to działa? wkrótce ukaże się "Battlefield 4 x64 External HAX v2.2 od Axiieflex" - będę czekać
Reply
Zacytować: Napisał ILOVEKILLNOOBS wkrótce ukaże się "Battlefield 4 x64 External HAX v2.2 od Axiieflex" - będę czekać Axiieflex jest zbanowany, naprawdę nie sądzę, że będzie wydawał rzeczy
Reply
Zacytować: Originally Posted by Chinelinho Axiieflex jest zbanowany, naprawdę nie sądzę, że będzie wydawał rzeczy jeśli nie jesteś leniwy - możesz go znaleźć po drugiej stronie
Reply
Dlaczego zamieszczasz tutaj ten nonsens?
Reply
inb4 ILOVEKILLNOOBS to Axiieflex
Reply
prawdopodobnie
Reply
Zacytować: Originally Posted by Killdashnine inb4 ILOVEKILLNOOBS to Axiieflex Tak, nie myślałem o tym. Facet jest Rosjaninem i popełnia te same błędy gramatyczne, które zwykł robić axieflex.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)