Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szansa na uzyskanie zakazu przez poprzednie kody?
#1
Czy jest szansa na zbanowanie (Punkbuster) przez poprzednie cheaty?
Reply
#2
Jeśli zostałeś zgłoszony, możesz kwalifikować się do opóźnionego zakazu. Ale jeśli nic się nie wydarzy w ciągu najbliższych tygodni, powinieneś być w porządku.
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by xCyniu Jeśli zostałeś zgłoszony, możesz kwalifikować się do opóźnionego zakazu. Ale jeśli nic się nie wydarzy w ciągu najbliższych tygodni, powinieneś być w porządku. Edytowałem tutaj wydane źródło i gram od 2 dni, runda po rundzie, i wszystko jest w porządku, prawie nie edytowałem źródła, właśnie usunąłem w zasadzie połowę z tego i zostawiłem to, co chciałem. Czy dwa dni to dobry czas na przetestowanie hackera? Mam zamiar kontynuować testowanie i tak pozostało 5 dni do zakończenia GameTime przed podjęciem decyzji o użyciu na głównym koncie. Tydzień powinien być wystarczająco długi, aby zdecydować się na prawo?
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie _Wanted_ Edytowałem tutaj wydane źródło i gram od 2 dni, runda po rundzie, i wszystko jest w porządku, prawie nie edytowałem źródła, właśnie usunąłem w zasadzie połowę z tego i zostawiłem to, co chciałem. Czy dwa dni to dobry czas na przetestowanie hackera? Mam zamiar kontynuować testowanie i tak pozostało 5 dni do zakończenia GameTime przed podjęciem decyzji o użyciu na głównym koncie. Tydzień powinien być wystarczająco długi, aby zdecydować się na prawo? Sugeruję, aby zmienić pozostałą połowę kodu, tak bardzo, jak to tylko możliwe. Nigdy nie kopiuj bezpośrednio fragmentów kodu, przynajmniej dodaj kod ze śmieciami. Btw w tygodniu zdecydowanie nie może być wystarczająco długi, aby zdecydować, że jesteś bezpieczny, w przeszłości zostałem zbanowany przez pb, tylko dlatego, że kopiowałem wklejanie podstawowego haka ze źródła, wykrycie przez pb zajęło 1,5-2 miesiące. Nawet w dłuższym czasie nie można być pewnym, że nie zmienisz połowy kodu źródłowego, ponieważ z czasem coraz więcej osób może korzystać z tego samego źródła bez większych zmian i może w końcu zapewnić pb do stworzenia znaku
Reply
#5
Zacytować: Napisał pierwotnie edison1118 Czy jest szansa na zbanowanie (Punkbuster) przez poprzednie cheaty? Tak, możesz być cicho zalogowany i zbanowany po kilku tygodniach od używania cheata.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)