Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRA HACK # 81568
Czy ktoś wie, co wywołuje to naruszenie? Szaleje na Battlefield 4 i patrzy na tempo zakazy, wygląda na fałszywy pozytyw.   EDYCJA: EA jest na tym, więc nie może rozmawiać tam.
Reply
Użyłeś jakichkolwiek hacków?
Reply
Zacytować: Originally Posted by MasterofBananaz Użyłeś jakichkolwiek hacków? Nie jestem zbanowany. Tylko sprawdzam, czy jeszcze raz mam się śmiać z EvenBalance.
Reply
Powinno być cmp i je
Reply
Właśnie rozmawiałem z PBStafferem, wydaje się, że potwierdza to jako ważny zakaz. W takim razie musisz być niesamowicie popularnym oszustem.
Reply
pracuję w PB i nie widzimy żadnych fałszywych pozytywów. ciche kody logowania od Mai. lol czekaj, ja tylko żartuję
Reply
bf3 i bf4 otrzymywały masę zakazów w ciągu ostatnich kilku dni.
Reply
Prawidłowy zakaz ??? Kto tworzy takie systemy, a następnie nie może rozwiązać tych problemów? Zwłaszcza, gdy jest mnóstwo osób, które mają ten zakaz i wyraźnie nie są związane z hakowaniem. Jeśli chodzi o zmiany w systemach, jedyną rzeczą, która wydarzyła się na PC, było Origin, aktualizująca coś automatycznie. Jeśli PunkBuster nie może tego naprawić - w końcu zostanie zastąpiony czymś innym. Więc bądźcie racjonalni i słuchajcie swoich użytkowników.
Reply
DICE: "PROWADZIMY DOKONYWANIE OSTATNEGO PRAWDOPODOBNEGO BANKU PUNKBUSTER. PRACUJEMY, ABY ROZSTRZYGNIĘĆ PROBLEM, JAK TO JEST MOŻLIWE, DZIĘKUJĘ ZA TWÓJ PACJENT."
Reply
Zacytować: Originally Posted by Haruhi
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)