Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DerpRadar BF4 Plugin
Wtyczka DerpRadar do Battlefield 4     Zrzut ekranu:         Ustawienia:         Wymagania: Gra musi być w trybie okienkowym!   .NET Framework 4.5.1   DerpRadar Loader     Pobieranie: Battlefield 4 x64 DerpRadar BF4 Plugin v1.0.0 (tylko x 64)   DerpRadar BF4 Plugin v1.0.1 (tylko x 64)   Battlefield 4 x86 DerpRadar BF4 Plugin v1.0.0 (tylko x 86)   DerpRadar BF4 Plugin v1.1.0 (tylko x 86)     Instrukcje: Rozpakuj pobraną wtyczkę   Umieścić go w folderze "x86" lub "x64" programu ładującego DerpRadar w zależności od wersji pobranej     Uwaga: Nie zawsze mogę zauważyć aktualizacje gry. Jeśli nie prześlę aktualizacji w pierwszym dniu łaty gry, wyślij mi prywatną wiadomość
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie A200K Zatwierdzony. Wygląda na to, że twoje ostatnie trzy pliki zależą od twojego programu ładującego. Miło zrobione Tak, wszyscy to robią i jest jeszcze coś, co należy zatwierdzić: P
Reply
Dobra robota, oby tak dalej
Reply
Bardzo dobre powtórzenie, ale jedno pytanie z ekranu pb może to wykryć !?
Reply
Zacytować: Originally Posted by omega123 Bardzo dobre powtórzenie, ale jedno pytanie z ekranu pb może to wykryć !? Nie, ponieważ pb robi tylko zrzut ekranu gry.
Reply
Dzięki miłe wydanie
Reply
Jak już powiedziałem dobrą robotę. Ale dla mnie ogromne fps spadają, gdy biegnie bf4 x 86!?
Reply
Niedługo wydam wersję x64. Również nie mam problemów z FPS w x86
Reply
Dostępne wtyczki 0 .................... Zamknij co tu jest nie tak. .Net jest zainstalowany tak, jak podano w poniższym linku os w7 64
Reply
Dlaczego to jest tylko "Oczekiwanie na Battlefield 4"? Uruchomiłem okno BF4. Co zrobiłem źle?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)