Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto?
#11
Zacytować: Originally Posted by basior Jeśli spotkasz się NA PEWNO i który Cię wkurza: - naprawdę zły netcode: umieranie za osłoną, jeden
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by sl4ppy Kod sieciowy jest super-naprawialny. Po prostu nie graj na serwerze, na którym masz niski ping. Wybierz serwer z opcją ping 40-50, a incydenty tego typu są znacznie mniej frustrujące i nieczęste. fwiw, to nie jest "zły netcode"; jego "poprawka" DICE dla ogromnej przewagi graczy niskiego pingowania może mieć. Na serwerach, na których dostaję 4 lub mniej pingów, zostanę zniszczony; 50 lub mniej, przeciwnie. Czarny ekran odrodzenia pojawia się tylko w krótkim okresie, w którym jesteś niewrażliwy po spawnowaniu. Jak inaczej balansują niewrażliwość? Nie, kod sieciowy jest naprawdę zepsuty http:
Reply
#13
Zacytować: Jak inaczej balansują niewrażliwość? Kiedy się poruszasz lub strzelasz - wylatuje nienaruszalność. Mapy BF4 są dość duże i szczegółowe, więc prawdopodobnie używają czarnego ekranu, aby ukryć geometrię i tekstury załadowane w momencie odrodzenia.
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by basior Nie, kod sieciowy jest naprawdę zepsuty http:
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by sl4ppy Ooh ... dobry pomysł ... snajperski cel przewidywania ... Po prostu narysuj kropkę, gdzie powinieneś prowadzić cel, itd.? Widzę, że matematyka jest dość zaangażowana w oparciu o twoje inne wątki ... Tak, właściwie to narysowałem mały cel, jak oko byka. To naprawdę nie jest tak źle, jeśli użyjesz mojej funkcji AimCorrection, którą napisałem, to będzie dość dokładne, będzie tylko skomplikowane, gdy będziesz potrzebował większej dokładności i będzie wymagać takich rzeczy jak wolne pociski lub obliczanie dla przeszłych ruchów np. Teraz pracuję nad system do przewidywania wzorców w przyszłych ruchach w przypadku dżetów i podobnych, na przykład, jeśli są spiralne w dół, będzie to przewidywać, lub jeśli wykonają ruch zygzakowaty, to to przewidują.
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by zanny1 Cześć. Zrobiłem ten wątek, ponieważ nadal nie jestem pewien, czy powinienem kupić bf4. Późniejszy z moich znajomych mówi, że to gówno, druga połowa lubi to wszystko. Chcę dostać premię, ale nie daję 100 € za coś Nie jestem pewien. Zastanawiam się, kupiłem rdzę, dayzSA i dostałem się do HearthStone beta, nie chodzi o to, że nie mam nic do grania. Może to być największy czynnik w mojej decyzji. Więc zastanawiam się Twoje wrażenia z gry! Zaczekaj, aż DICE naprawi tę cholerną grę, jej niestabilne serwery, błędy i inne gówno.
Reply
#17
Nie kupiłem tej gry, ponieważ usłyszałem od znajomych, że jest jak BF3 z bardzo małymi zmianami. Typowy EA, po prostu zarabiaj pieniądze Nadal gram i cieszę się BF3. Myślę, że ty
Reply
#18
Muszę przyznać, że gra ogólnie jest bardziej płynna niż w ostatnich 2. Przez pierwszych parę tygodni jest fajnie, ale kończy się na tej półce z FPS, kiedy nie ma już świeżości.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)