Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Randoinjector lub pHook manualmapping?
Omg uc wiem, że jestem głupim, pieprzonym wklejeniem, ale mam apetyt na test ... I martwię się o wtryskiwacz ... Tak więc ponownie przełączyłem się z manualmapping na rando ponownie, ale słyszałem, że jakiś peep robi się niezaufany ... Który z nich powinienem wkleić? Proszę, nie obrażaj mnie, cholera, nie mam czasu na naukę, nauczyłem się tylko podstaw ...   Więc ... dodałem kilka komunikatów na konsolę do rando i phookowanie ręcznego źródła mapowania, ale słyszałem, że niektórzy z nich mówią, że nie używają rando jako niezaufanego, a niektórzy mówią, że nie używaj phookiem manualnego mapowania swojej insty niezaufanej ... Którą mam użyć?
Reply
Zacytować: Originally Posted by mynamejeff 25 Proszę, nie obrażaj mnie, cholera, nie mam czasu na naukę, nauczyłem się tylko podstaw ... https:
Reply
Cóż, mogę iść na PC tylko przez 4 godziny szkoły bc ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by mynamejeff25 Cóż, mogę iść na PC tylko przez 4 godziny szkoły bc ... Następnie powinieneś wykorzystać ten czas, aby nauczyć się czegoś, zamiast marnować go na wklejanie.
Reply
chory ... Ale nie mogę tego zrobić, może po zakończeniu finałów, chory zacznie się uczyć więcej gówna. Ale potrzebujesz pomocy rn ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by mynamejeff25 Cóż, mogę iść na PC tylko przez 4 godziny szkoły bc ... 4 godziny to złoty, więcej niż to może być za dużo. Ile czasu potrzebujesz na kodowanie? Nie jesteśmy naukowcami z NASA, a kodowanie kodów nie jest takie trudne w zależności od tego, co robisz.
Reply
Pomogę dziecku raz na zawsze, jeśli wiesz, co robisz, idź do phook i spróbuj go zaszyfrować i coś z tym zrobić, jeśli nie możesz tego zrobić, to lepiej skończyć rando
Reply
PROSZĘ NAPISAĆ FUCKING WSTECZNE WTRYSKIWACZE
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)