Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Randoinjector lub pHook manualmapping?
#1
Omg uc wiem, że jestem głupim, pieprzonym wklejeniem, ale mam apetyt na test ... I martwię się o wtryskiwacz ... Tak więc ponownie przełączyłem się z manualmapping na rando ponownie, ale słyszałem, że jakiś peep robi się niezaufany ... Który z nich powinienem wkleić? Proszę, nie obrażaj mnie, cholera, nie mam czasu na naukę, nauczyłem się tylko podstaw ...   Więc ... dodałem kilka komunikatów na konsolę do rando i phookowanie ręcznego źródła mapowania, ale słyszałem, że niektórzy z nich mówią, że nie używają rando jako niezaufanego, a niektórzy mówią, że nie używaj phookiem manualnego mapowania swojej insty niezaufanej ... Którą mam użyć?
Reply
#2
Zacytować: Originally Posted by mynamejeff 25 Proszę, nie obrażaj mnie, cholera, nie mam czasu na naukę, nauczyłem się tylko podstaw ... https:
Reply
#3
Cóż, mogę iść na PC tylko przez 4 godziny szkoły bc ...
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by mynamejeff25 Cóż, mogę iść na PC tylko przez 4 godziny szkoły bc ... Następnie powinieneś wykorzystać ten czas, aby nauczyć się czegoś, zamiast marnować go na wklejanie.
Reply
#5
chory ... Ale nie mogę tego zrobić, może po zakończeniu finałów, chory zacznie się uczyć więcej gówna. Ale potrzebujesz pomocy rn ...
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by mynamejeff25 Cóż, mogę iść na PC tylko przez 4 godziny szkoły bc ... 4 godziny to złoty, więcej niż to może być za dużo. Ile czasu potrzebujesz na kodowanie? Nie jesteśmy naukowcami z NASA, a kodowanie kodów nie jest takie trudne w zależności od tego, co robisz.
Reply
#7
Pomogę dziecku raz na zawsze, jeśli wiesz, co robisz, idź do phook i spróbuj go zaszyfrować i coś z tym zrobić, jeśli nie możesz tego zrobić, to lepiej skończyć rando
Reply
#8
PROSZĘ NAPISAĆ FUCKING WSTECZNE WTRYSKIWACZE
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)