Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś próbował usunąć czarny ekran odrodzenia?
#1
Cześć. Czy ktoś próbował usunąć ten czarny ekran podczas tarła? Wiem, że to tylko osłona, ponieważ widzisz, jak działają esp i aimbot. Kostki robią to, aby ukryć ładowanie tekstur i "balans". Ale wolę widzieć gówno niż nic.   Jestem teraz w Test Range, próbując rzeczy z Cheat Engine znaleźć coś związanego z tym czarnym zniknięciem.
Reply
#2
Powodzenia.
Reply
#3
Ten czarny ekran jest najbardziej irytującą rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem ... Mam nadzieję, że ci się uda EDYCJA: Od Reddit (http:
Reply
#4
Powodzenia kolego
Reply
#5
Cóż, w plikach EBX jest coś o nazwie MP_SpawnFade. Jeśli przeszukujesz GUID i ustawiasz od 0,5 do 0, zanikanie jest wyłączone. A może możesz zajrzeć do FadeEntityData.
Reply
#6
WorldRenderSettings 0x112, ustaw wartość 0, a zanikanie jest wyłączone.
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by dude719 WorldRenderSettings 0x112, ustaw wartość 0, a zanikanie jest wyłączone. Nie zdałem egzaminu. Chciałem dziś spojrzeć na WRS. Ale dziękuję bardzo. Sprawdzi to, gdy tylko będę miał dostęp do komputera.
Reply
#8
Interesujące ... Nie wiem, ile razy umarłem z powodu pół sekundy ślepoty, którą DICE opuszcza.
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by Hooch Nie zdałem egzaminu. Chciałem dziś spojrzeć na WRS. Ale dziękuję bardzo. Sprawdzi to, gdy tylko będę miał dostęp do komputera. wyłącza również wiele innych rzeczy, takich jak korekcja kolorów i efekt OOB. edit: wypróbowany na x64 i nie działa.
Reply
#10
Jak nazywa się wartość, aby wyłączyć słońce?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)