Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
techelpr's HWID Changer
#1
HWID Changer   Kodowany przez: @ techelpr @ ricknzl     Instrukcje: Użyj tego narzędzia, aby wielokrotnie odtwarzać wersję BF4. Po prostu uruchom ten program i postępuj zgodnie z wyświetlanymi na ekranie pytaniami. Uruchom ponownie po zakończeniu i ciesz się kolejnym kontem. Jest to przeznaczone dla tych, którzy nie mogą używać poprawki @ bores80.     FYI: Dla każdego, kto interesuje się tym, co ostatnio robiłem, w tym narzędziu znajduje się link do mojej strony.
Reply
#2
Pieprzony legendarny koleś (myślałem, że wypróbuję legendarny ...) Rep
Reply
#3
Fajni goście, Ty 2 to idealny zespół w moich oczach, 2 pasjonujących programistów pracujących razem, fajne wydawnictwo. Teraz kilka pytań, więc uważam, że jest to hidal spoofer?
Reply
#4
Plik jest bezpieczny w użyciu. Dziękuję za twój wkład. Plik zatwierdzony SHA256: HWID Changer_ [unknowncheats.me] _. Exe - a4264eb860523beb9f1d7424b4974c03f95407482f719833fc92e18e540522ad Interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. UWAGA: Jeśli naciśniesz Tak w jednym z okien wiadomości, nastąpi przekierowanie do zewnętrznej strony internetowej.
Reply
#5
Przepraszam, jestem noob, ale co to jest zmieniarka h? Szukam w Google, ale nic nie widzę ... Dzięki Ci
Reply
#6
Zacytować: Napisał Mistygris Przepraszam, jestem noob, ale co to jest zmieniarka h? Szukam w Google, ale nic nie widzę ... Dzięki Ci Podrabia lub zmienia niektóre szczegóły dotyczące komputera, aby obejść ograniczenia, które są powiązane z twoim hwid (identyfikatorem sprzętu).
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by HoVerFlopZ Podrabia lub zmienia niektóre szczegóły dotyczące komputera, aby obejść ograniczenia, które są powiązane z twoim hwid (identyfikatorem sprzętu). Dzięki Ci
Reply
#8
Lub możesz ... wiesz ... po prostu użyj VolumeID.exe Mimo to nie wiedziałem, że prosta zmiana HWID wystarczy, by trollować EA.
Reply
#9
Chłodny. Czy mógłbyś wyjaśnić, jak to działa? pozdrowienia
Reply
#10
Chciałbym znać listę rzeczy, które się zmieniają ... Zakładam, że szeregowy wolumin Harddrive
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)