Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Self ESP działa tylko wtedy, gdy widoczna jest pentja
Self ESP działa tylko wtedy, gdy widoczna jest pentja
Reply
po prostu dodaj test IsVisible do swojego kodu ???, dlaczego c p to wszystko z xd
Reply
void CEsp: rawPlayer (IClientEntity * pEntity http:
Reply
Dlaczego po prostu nie usuń tego sprawdzenia przez lokalnego gracza? Kod: if (pEntity && pEntity! = pLocal &&! pEntity -> IsDormant ()) a następnie w DrawPlayer Kod: if (! Menu :: Window. VisualsTab. FiltersSelf. GetState () && pEntity == hackManager. pLocal ()) return;
Reply
Zacytować: Originally Posted by HDEnjoY Dlaczego po prostu nie usuń tego sprawdzenia przez lokalnego gracza? Kod: if (pEntity && pEntity! = pLocal &&! pEntity -> IsDormant ()) a następnie w DrawPlayer Kod: if (! Menu :: Window. VisualsTab. FiltersSelf. GetState () && pEntity == hackManager. pLocal ()) return; Teraz działa, ale jak widzisz, mam imię każdego gracza na eslf espol Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1366 x 768.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie kuciak666 Teraz działa, ale jak widzisz, mam imię każdego gracza na eslf espol https://i.imgur.com/v5DAu9y.jpg Spróbuj usunąć inne rzeczy, które wypróbowałeś, zanim spróbujesz mojej sugestii. Może coś tam zawiodłeś.
Reply
Zacytować: Originally Posted by HDEnjoY Spróbuj usunąć inne rzeczy, które wypróbowałeś, zanim spróbujesz mojej sugestii. Może coś tam zawiodłeś. Teraz działa dobrze, wielkie dzięki!
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie kuciak666 Teraz działa dobrze, wielkie dzięki! Czy możesz przesłać mi ostateczny kod do samodzielnej funkcji? Dziękuję Ci
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie kuciak666 Teraz działa dobrze, wielkie dzięki! proszę przesłać mi kod Self esp!
Reply
Zacytować: Wysłany przez Stringer pierwotnie Czy możesz przesłać mi ostateczny kod do samodzielnej funkcji? Dziękuję Ci Zacytować: Napisał pierwotnie realsamkalina proszę przesłać mi kod Self esp! Wstyd wam obu. Już napisałem, co musisz zrobić, aby uzyskać własny ESP na swoim oryginalnym wątku @ realsamkalina i Stringer istnieje wiele otwartych źródeł wokół GitHub, [ocenzurowane] i UC nie trzeba błagać o post. (Plus jest również dość prosty)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)