Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alert zbliżeniowy
#11
Zacytować: Napisał ZSRR Nie opublikowałbym tego, gdybyś rzeczywiście znał podstawę dowolnego języka programowania, zamiast próbować robić włamania bez żadnej wiedzy. To mnie irytuje, a tym, co mnie bardziej irytuje, jest to, że ludzie jedzą łyżki tego typu ignorancji. Lol, to dowodzi mojej racji, nie jesteś beznadziejnym noobem, po prostu chcesz być karmiony cp bez żadnej zachęty do nauki A jeśli chodzi o -rep, "Bez pomocy, o ile w ogóle, za darmo", dlaczego miałbym ci pomagać, skoro nawet nie pomożecie sobie? Cóż, dla twoich informacji rzeczywiście mam to w pełni funkcjonalne z dodaną liczbą graczy zbliżeniowych w ostrzeżeniu i jest to zrobione w sposób niewidoczny w tym wątku, tak, jestem noobem, ale zgrzytałem mózg, aby to zrozumieć. Najlepszym sposobem, aby się czegoś nauczyć, jest zrobienie tego i właśnie to robię. Pan jest ignorantem jako # hole, który najwyraźniej nigdy nie musiał się niczego uczyć i wiedział wszystko, gdy tylko się urodził. LOL Dorośnij! I zamiast trollingu posty takie jak moje rzeczywiście pomagają w temacie, ponieważ ludzie próbują się uczyć (no i tak). Mam zamiar napisać cię jako pełnoprawnego trolla, dzień dobry panie.
Reply
#12
Zacytować: Napisał pierwotnie The123 Cóż, dla twoich informacji rzeczywiście mam to w pełni funkcjonalne z dodaną liczbą graczy zbliżeniowych w ostrzeżeniu i jest to zrobione w sposób niewidoczny w tym wątku, tak, jestem noobem, ale zgrzytałem mózg, aby to zrozumieć. Najlepszym sposobem, aby się czegoś nauczyć, jest zrobienie tego i właśnie to robię. Pan jest ignorantem jako # hole, który najwyraźniej nigdy nie musiał się niczego uczyć i wiedział wszystko, gdy tylko się urodził. LOL Dorośnij! I zamiast trollingu posty takie jak moje rzeczywiście pomagają w temacie, ponieważ ludzie próbują się uczyć (no i tak). Mam zamiar napisać cię jako pełnoprawnego trolla, dzień dobry panie. uhum ..... 1: prosiłeś o pomoc, nie pokazując żadnego kodu, który wskazywałby, że próbowałeś coś zrobić. 2: ludzie dają ci fragmenty kodu, a następnie pytasz, jak zainicjować prostą listę. PROSTA LISTA! (PODSTAWY) nie chodzi o to, że nie chcemy ci pomóc, tak jak prosisz o pomoc Pokaż coś, bo wiemy, że próbowałeś czegoś, co nie działało.
Reply
#13
Zacytować: Napisał pierwotnie wyvern1990 uhum ..... 1: prosiłeś o pomoc, nie pokazując żadnego kodu, który wskazywałby, że próbowałeś coś zrobić. 2: ludzie dają ci fragmenty kodu, a następnie pytasz, jak zainicjować prostą listę. PROSTA LISTA! (PODSTAWY) nie chodzi o to, że nie chcemy ci pomóc, tak jak prosisz o pomoc Pokaż coś, bo wiemy, że próbowałeś czegoś, co nie działało. Wszystko, co zrobiłem, to poprosić o opinie na temat tego, jak osiągnąć alarm zbliżeniowy, tak, żebym mógł wskazać mu właściwy kierunek i stać się o krok bliżej osiągnięcia tego, co zamierzałem osiągnąć. Jedynym problemem jest to, chłopcy, szybko wyciągacie pochopne wnioski i zakładając, że wiesz wszystko o osobie, która nie zna tak dużo, jak ty, jeśli chodzi o kodowanie i zatapia nić z negatywnymi odpowiedziami, które w żaden sposób nie pomagają osobom w pytanie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)