Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aimbot i zamrożenie gry
#11
Zacytować: Originally Posted by shellBullet Jestem pewien, że wiele osób korzysta z zewnętrznej metody WriteProcessMemory, które nie mają luksusu haczyków Wewnętrzny -> jak szef Zewnętrzny -> Drążenie przez cały dzień, bez haczyków
Reply
#12
Zacytować: Napisał billysouth Wewnętrzny -> jak szef Zewnętrzny -> Drążenie przez cały dzień, bez haczyków Zewnętrzne mogą korzystać z kodeków.
Reply
#13
Zacytować: Napisał Grab Zewnętrzne mogą korzystać z kodeków. Hmm, przepraszam, nie wiedziałem o tym zbyt wiele, więc czy można manipulować wirtualną funkcją na zewnątrz?
Reply
#14
Zacytować: Napisał billysouth Hmm, przepraszam, nie wiedziałem o tym zbyt wiele, więc czy można manipulować wirtualną funkcją na zewnątrz? https:
Reply
#15
Zacytować: Napisał Grab https:
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by shellBullet Możliwe, że niektóre z twoich obliczonych kątów to NaN ... Dodaj dodatkowy test dla tych ... NaN mają osobliwą właściwość, która testowanie ich wartości przeciwko sobie zawsze jest prawdziwe zgodnie ze standardem IEEE .. więc w twoim kodzie nie coś jak: Kod: if ((yaw! = yaw)
Reply
#17
Zacytować: Originally Posted by tejizav Dzięki temu kolega dostał ostatnio dziwne zamrożenie, Rep
Reply
#18
Po zapoznaniu się z poradami stevemk14ebr i ShellBullet, przeszedłem przez problem z zamrożeniem, a ja obecnie używam logiki Aimbot z wirtualnej wersji wstępnej. Problem, przed którym teraz stoję, jest teraz błędem matematycznym, moje odchylenie jest zawsze wyłączone. Spędziłem kilka dobrych godzin, sprawdzając mój kod i porównując z publicznymi snippetami i wydaje się, że jest to * poprawne *. Nie jestem pewien, gdzie mi się psuje.
Reply
#19
nie widzę od razu żadnych błędów, jak daleko jest? Nigdy nie musiałem sprawdzać nansów w mojej celnie, co doprowadziło mnie do przekonania, że masz głębszy problem.
Reply
#20
Zacytować: Napisał stevemk14ebr nie widzę od razu żadnych błędów, jak daleko jest? Nigdy nie musiałem sprawdzać nansów w mojej celnie, co doprowadziło mnie do przekonania, że masz głębszy problem. Wykonując szybki wydruk na wartościach (pozycje, prędkość, wektor celu oraz odchylenie i skok), wydaje mi się, że otrzymuję 0 zarówno dla odchylenia, jak i pochylenia. Zamierzam kopać głębiej. Kod: Nowy cel: Moja pozycja: 0 536870912 0
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)