Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BF4 AHK
#11
dzięki za ten koleś, po prostu mogę zmienić scenariusz na hardline?
Reply
#12
Czy hak minimap działa?
Reply
#13
wyvern1990 Boski Dziękuję Ci bardzo !! za twoje poświęcenie i wysiłki, aby nas zaktualizować do twojej pracy i móc cieszyć się I T !! DZIĘKUJĘ CI !!! bardzo, bardzo KIND !! Twoje zdrowie
Reply
#14
Minimapa hack nie działa ....
Reply
#15
Tak, minimapa na miejscu, nie działa, do cholery.
Reply
#16
Tak działa bez problemów, usuń pozostałe ustawienia (stare) i sprawdź wstawkę w celu wyświetlenia menu. Działa w naszych systemach. pls. dwukrotnie sprawdź ok Twoje zdrowie
Reply
#17
Zacytować: Napisał Catorce Tak działa bez problemów, usuń pozostałe ustawienia (stare) i sprawdź wstawkę w celu wyświetlenia menu. Działa w naszych systemach. pls. dwukrotnie sprawdź ok Twoje zdrowie minimap spot hack działa dla ciebie?
Reply
#18
Cześć minimap, czy mówisz o innym hackowaniu mini-map? z plikami map lub z wyvern1990. To minimapa tego, działa dobrze i wykrywa wszystkich wrogów, jak zwykle, mam go na środku ekranu z przezroczystością. Tak, działa dobrze. Jeszcze raz dziękuję wyvern1990 za aktualizację !!
Reply
#19
Zacytować: Napisał pierwotnie wyvern1990 Zaktualizowano hak AHK dla BF4. to będzie moja ostatnia aktualizacja tego hacka. ZAWSZE! Jak używać: Pobierz AutoHotKey! Zainstaluj jako x64! rozpakuj do 1 folderu (oba pliki muszą znajdować się w folderze SAME). uruchom Hack.ahk Naciśnij Wstaw, aby wyświetlić Menu. Pozdrawiam, jestem na zewnątrz! https:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)