Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymaga "i" infront linii, ale to powoduje błąd?
#11
Zacytować: Napisał Cre3per "Twój" to rezygnacja jest funkcją. Nie zmienna. Musisz to nazwać. Najłatwiej jest umieścić za nim dwa dziwaczne klamry!
Reply
#12
Odwróć struktury następnym razem lub przynajmniej spójrz na nie, kiedy je skopiujesz z SDK
Reply
#13
Zacytować: Napisał Cre3per Odwróć struktury następnym razem lub przynajmniej spójrz na nie, kiedy je skopiujesz z SDK Mogę Kompilować (CTRL F7), ale gdzie to wyjście?
Reply
#14
Zacytować: Napisał KappaMan30 Mogę Kompilować (CTRL F7), ale gdzie to wyjście? Poważnie: spójrz na właściwości swojego projektu.
Reply
#15
Zacytować: Napisał pierwotnie Midi12 http://i944.photobucket.com/albums/a...uper_super.jpg Poważnie: spójrz na właściwości swojego projektu. Ustawiłem to. \ X64 \ Release, ale jej tam nie ma ..
Reply
#16
Zacytować: Napisał Cre3per Sądząc po kodzie błędu, powinno być. W takim przypadku powinien nauczyć się C, zanim zacznie pisać kody On nie pisze, że wkleja
Reply
#17
Zacytować: Originally Posted by qfrtt On nie pisze, że wkleja To mnie całkowicie nie obraża ... EDYCJA: udało mi się to naprawić .. Próbowałem coś zrobić w klasach statycznych i po prostu usunąłem go i jego teraz działa
Reply
#18
Zacytować: Napisał KappaMan30 Mogę Kompilować (CTRL F7), ale gdzie to wyjście? Żartujesz czy?
Reply
#19
Zacytować: Originally Posted by qfrtt Żartujesz czy? Zapomnij o tym. Mam bibliotekę DLL i gówno, tylko, że to nie zadziała. Myślę, że to jest problem, ale IDK: Czy mogę mieć zaktualizowany SDK (wszystkie klasy i pełna lista offsetowa)?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)