Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BF4 Unlocks.dll (IChooseYou)
#1
@ IChooseYou wysłał hackę o nazwie BF4 Unlocks.dll, nie ma tematu forum ani nie ma opisu dla niego. Zastanawiałem się, co to było i czy zostało to wykryte? dzięki   plik: http:
Reply
#2
Używałem go niedawno i to, co robi, odblokowuje wszystko w grze, nawet DICE camo, ale tylko w tej jednej grze i niczego, czego nie odblokowałeś, nie pojawi się. Więc to nie jest naprawdę pomocne.
Reply
#3
Zacytować: Napisał pierwotnie GlobalMario Używałem go niedawno i to, co robi, odblokowuje wszystko w grze, nawet DICE camo, ale tylko w tej jednej grze i niczego, czego nie odblokowałeś, nie pojawi się. Więc to nie jest naprawdę pomocne. och, ok, dzięki
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie GlobalMario Używałem go niedawno i to, co robi, odblokowuje wszystko w grze, nawet DICE camo, ale tylko w tej jednej grze i niczego, czego nie odblokowałeś, nie pojawi się. Więc to nie jest naprawdę pomocne. pozwala ci stać się niewidzialnym i odblokowuje wszystkie załączniki. Brzmi użyteczne dla mnie
Reply
#5
Daje mi błąd, gdy próbuję go wstrzyknąć. Powód: 5
Reply
#6
Jeśli tak jest, myślę, że grasz tylko na nierankingach. Nie używaj go, jeśli chcesz zakazu fairfight. Niedawno zaktualizowali serwery BF4 o R19 i ninjad na forum battlelog dzisiaj z jego patchnotami. Aktualna aktualizacja R19: http:
Reply
#7
Znałem kilku facetów, którzy zostali zablokowani cauz wściekłości z DICE camo ... więc uważaj
Reply
#8
Jeśli go używasz, nie używaj Winject. Użyj Extreme Injector V2, miałem ten sam problem z Winject.
Reply
#9
Zacytować: Napisał pierwotnie GlobalMario ale tylko w tej jednej grze masz na myśli tylko wtedy, gdy jest wstrzykiwany? Jeśli dobrze pamiętam, to spowodowało awarię serwera na bf3, wygląda na to, że naprawili awarię na bf4, po prostu pozwalając jej edytuj: czytanie go lepiej, wygląda na to, że jest "naprawione", nigdy nie naprawiło załączników i camo.
Reply
#10
Cóż, miałem na myśli to, że niektóre rzeczy mogą być użyte, a jeśli je wyposażysz po opuszczeniu gry, pozostanie w twoim ładunku, ale nie chciałem po tym nic testować, więc zmieniłem to wszystko z powrotem, ale jak powiedział Steve możesz wyposażyć Dodatki i używać ich, ale niektóre camos sprawiają, że jesteś niewidzialny, to naprawdę dziwne.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)