Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hack z tylko ESP bez aimbota
#1
Z tego co rozumiem, powinno być możliwe wykonanie ESP, które nie jest wykrywalne. Ale aimbot może trochę przeszkadzać.   Moje pytanie brzmi, czy istnieje, czy może ktoś inny, hack, który jest tylko ESP. Jeśli tak, jeśli nie jest to zwykły plik wykonywalny, jestem raczej nowy, więc jeśli mógłbyś wyjaśnić, jak go używać, byłoby to bardzo cenne. Uwaga boczna: Jak ryzykowne jest korzystanie z ESP.   Przez ESP mam na myśli: hacki ścienne i takie tam. Nie interesuje mnie aimbot. I jak mogę być bardzo ostrożny, aby nie dać się złapać za pomocą tego? Nigdy wcześniej nie włamywałem się na pole bitwy.
Reply
#2
Zacytować: Originally Posted by Th3GamingProdig Z tego co rozumiem, powinno być możliwe wykonanie ESP, które nie jest wykrywalne. Ale aimbot może trochę przeszkadzać. Moje pytanie brzmi, czy istnieje, czy może ktoś inny, hack, który jest tylko ESP. Jeśli tak, jeśli nie jest to zwykły plik wykonywalny, jestem raczej nowy, więc jeśli mógłbyś wyjaśnić, jak go używać, byłoby to bardzo cenne. Uwaga boczna: Jak ryzykowne jest korzystanie z ESP. Przez ESP mam na myśli: hacki ścienne i takie tam. Nie interesuje mnie aimbot. I jak mogę być bardzo ostrożny, aby nie dać się złapać za pomocą tego? Nigdy wcześniej nie włamywałem się na pole bitwy. Dwie opcje: 1. Złap istniejące źródło, usuń wszystko, czego nie potrzebujesz, w razie potrzeby zaktualizuj przesunięcia. 2. Zdobądź działający hak i aktywuj tylko ESP.
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by ImNovy Dwie opcje: 1. Złap istniejące źródło, usuń wszystko, czego nie potrzebujesz, w razie potrzeby zaktualizuj przesunięcia. 2. Zdobądź działający hak i aktywuj tylko ESP. Myślę, że nie odniesie on sukcesu, jeśli nie zrozumie sposobu, w jaki hackował ... Tak bardzo się nad tym zastanawiałem i czasami jest to dla mnie naprawdę trudne. Powinniście się uczyć człowieka ... Hack ESP nie spadnie z nieba dla was, ani w źródłach, jeśli wcześniej nie rozumiecie całej logiki.
Reply
#4
Więc znalazłem hack'a, który pozwala ci wybrać hacki, które używa podczas startu. Ciekawe, jak ryzykowne jest korzystanie z tego? Czy powinienem zostać złapany, co by mnie zakaziło? FF lub PB?
Reply
#5
Również będziesz musiał ss cleaner, jeśli pójdziesz wewnętrznie.
Reply
#6
Tam 2 typy, wewnętrzne, dll wstrzyknięte do pamięci gry, będą odtwarzać wszystko w grze, jeśli ktoś zrobi zrzut ekranu na serwerze i jeśli hack nie haker SS "ochrona przed zrzutami ekranu, możesz być bannes przez PBSS, inny typ jest zewnętrzny, inny rodzaj hackowania, ten rodzaj przebiega powyżej gry, a nie w grze, generalnie na zasadzie exe. Zewnętrzne hacki firmy Usign nie mogą być zbanowane przez PBSS, ale ... BUUUUUUUUUT, masz kilka wyjątków, na przykład, jeśli ktoś cię spycha, i wiesz, że ten facet przychodzi po ciebie, a ty wzdrygasz się i rozpoczynasz tak potężny przedpokój. hu? W międzyczasie będziesz musiał również ostrzec i przewidzieć ostrzeżenie na hackach ESP, aby ostrzec cię, gdy ktoś patrzy na ciebie. kroki na początek to, złap żółtego źródła, lub ekstremum2010 jest w języku C #, niesamowitym języku, tak jak wspomniani wyżej kumple, najbardziej zalecaną rzeczą jest grag źródło, aktualizacja, kompilacja i używanie tylko ESP. Link do źródła ekstremalnego 2010: http:
Reply
#7
Zacytować: Originally Posted by Th3GamingProdig Z tego co rozumiem, powinno być możliwe wykonanie ESP, które nie jest wykrywalne. Ale aimbot może trochę przeszkadzać. Moje pytanie brzmi, czy istnieje, czy może ktoś inny, hack, który jest tylko ESP. Jeśli tak, jeśli nie jest to zwykły plik wykonywalny, jestem raczej nowy, więc jeśli mógłbyś wyjaśnić, jak go używać, byłoby to bardzo cenne. Uwaga boczna: Jak ryzykowne jest korzystanie z ESP. Przez ESP mam na myśli: hacki ścienne i takie tam. Nie interesuje mnie aimbot. I jak mogę być bardzo ostrożny, aby nie dać się złapać za pomocą tego? Nigdy wcześniej nie włamywałem się na pole bitwy. Nie chciałbym mówić o niewykrywalnym, ale są sposoby, aby twój hack był trudniejszy do wykrycia. W sekcji pobierania dostępne są różne kody źródłowe. Po prostu weź jeden i zmodyfikuj źródło. Jeśli po prostu kompilujesz z istniejącego kodu źródłowego i nie wykonujesz modyfikacji funkcji, ryzyko wykrycia jest większe, o ile wiem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)