Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dead by Daylight - plik ProfileSave
#1
Co to robi? Daje ci kilka krwi i kilka dodatkowych rzeczy, patrz dowód tutaj:   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 857 x 713.     Jak tego używasz? Przejdź do Steama \ userdata \ 149087233 \ 381210 \ remote \ ProfileSaves   * Liczby na czerwono mogą być inne, ale folder z 381210 będzie taki sam.   Zmień nazwę pliku w folderze ProfileSaves na coś podobnego do .bak na końcu i zmień nazwę pliku, który był stary (mam nadzieję, że ma to sens).   ~ nope ~     http:
Reply
#2
Plik jest bezpieczny w użyciu. Dziękuję za twój wkład
Reply
#3
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie weareup Co to robi? Daje ci kilka krwi i kilka dodatkowych rzeczy, patrz dowód tutaj: http://i.imgur.com/IVNqVQ6.jpg Jak tego używasz? Przejdź do Steama \ userdata \ 149087233 \ 381210 \ remote \ ProfileSaves * Liczby na czerwono mogą być inne, ale folder z 381210 będzie taki sam. Zmień nazwę pliku w folderze ProfileSaves na coś podobnego do .bak na końcu i zmień nazwę pliku, który był stary (mam nadzieję, że ma to sens). god dam thats opóźniony, aby nie po stronie serwera system rip ripowania, myślałem, że było dużo mądrzejszy, więc użyłem mojego sterownika, aby użyć CE i zmienić mój exp lol
Reply
#4
Dzięki za to. Muszę powiedzieć, że to jest czyste zło.
Reply
#5
Czy mogę to w jakiś sposób edytować, aby uzyskać 10 000 000 punktów krwi? Jest to osiągnięcie parowe.
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by rrrround Czy mogę to w jakiś sposób edytować, aby uzyskać 10 000 000 punktów krwi? Jest to osiągnięcie parowe. Nie sądzę, że możesz, plik savefile jest zaszyfrowany. Wierzę, że użył CE podczas BETA i właśnie skopiował zapis gry.
Reply
#7
dzięki, stary.
Reply
#8
Cześć. Nie zalecałbym korzystania z tego, jest bardzo podejrzany. Uważaj też, że programiści oglądają graczy. Ponieważ kiedy była wersja beta, była turniejem, programiści gromadzili graczy informacji. Nie wiem dokładnie, ale w grze są takie statystyki. http:
Reply
#9
masz plik zapisu postaci, który nie jest prestiżowy? ten plik ma zbyt wiele prestiżu
Reply
#10
Czy to nadal działa, ponieważ z jakiegoś powodu nie jest dla mnie. :
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)