Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mishacked - Nielegalny Hack - ESP ItemCatcher
#1
Ponieważ teraz nie ma sensu grać w Miscreated, ponieważ brakuje mi w nim dużo treści, nie chcę, żebyście się wysuszyli i nie mieli hackowania.     Cechy: - Podstawowy element ESP (promień 40 m), aktywuj przy użyciu F5 - Podstawowy odtwarzacz ESP (promień 1200 m), aktywuj przy użyciu F5 - Wyłącznie: ItemCatcher, teleportuje przedmiot, który na ciebie patrzysz, naciskając Middle Mousebutton.   Jak zawsze, używaj tego hacka na własne ryzyko.     Zrzut ekranu pochodzi z mojej prywatnej wersji, nie chcę teraz wchodzić w grę i tworzyć nowego   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1680 x 1050.     Dzięki: - @ LUDIJAK za pomoc w utrzymaniu stałego spojrzenia na tę ogromną liczbę funkcji wirtualnych. - CrySDK do zapewniania funkcji wirtualnych (LOL).     Pobieranie: - Łatka # 6
Reply
#2
Bardzo miła! thx i congrats @ iZeD
Reply
#3
Ten plik znajduje się w kolejce moderacji Ale bardzo przyjemna praca ...
Reply
#4
Musiałem przesłać nową wersję, ponieważ stara wersja została zakodowana i nie nadaje się do użytku na innych komputerach niż mój. Nowy link: http:
Reply
#5
dobra robota i dzięki za udostępnienie! rozpustnik
Reply
#6
Dzięki ! btw, jest to samodzielne narzędzie, czy ja potrzebuję wtryskiwacza dll?
Reply
#7
Cześć wszystkim razem. to fajne, chciałbym to przetestować. dzięki za wyobraźnię, już nie mogę wytrzymać ...
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by abefrans Dzięki ! btw, jest to samodzielne narzędzie, czy ja potrzebuję wtryskiwacza dll? Potrzebujesz 64-bitowego wtryskiwacza. Spójrz na to: http:
Reply
#9
Dobra robota! Działa świetnie. Mam nadzieję, że będziesz go aktualizował.
Reply
#10
Dobra robota w tym hack koleś!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)