Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie menedżera osiągów Steam
#1
Zmieniam statystyki, a konkretnie jedną z nich: godziny grane. Czy zmiana wartości na wyższą powoduje bierne lub niezaufane bana? (czyli twoja prawdziwa godzina to 500, a twoja całkowita kwota to 3000, więc zmienisz wartość na 2500 godzin, żeby wyglądać bardziej legit w statystykach csgo) czy ktoś próbował tego do tej pory? Każda pomoc doceniona!
Reply
#2
Nie uruchamia bana vac.
Reply
#3
Ho, czy zmienisz wartość tego programu? Bieg na rolkach?
Reply
#4
Zacytować: Napisał Deutzu94 Ho, czy zmienisz wartość tego programu? Bieg na rolkach? Nie można "przełączać wartości". Po prostu idle godzin.
Reply
#5
Zacytować: Originally Posted by Zute Nie można "przełączać wartości". Po prostu idle godzin. Możesz zwiększyć liczbę godzin na biegu jałowym. Oznacza to, że narzędzie X używane w systemie operacyjnym po prostu opuszcza grę w otwartym menu głównym. Ale kiedy przejdziesz na stronę csgo-stats.com, zobaczysz faktyczne godziny odtwarzania. Są to godziny, które faktycznie spędziłeś na serwerze, offline, casual, konkurencyjne, nie ma znaczenia. Idziesz do SAM, otwierasz ikonę csgo, przechodzisz do zakładki statystyk i tam są "godziny grane", a wartość jest w sekundach, to są twoje "prawdziwe" godziny. Możesz modyfikować tę wartość, zgadzasz się na TOS, a twoje "prawdziwe" grane godziny są wyższe. Pytam, czy to działanie może doprowadzić do niezaufanego lub vac bana. Teraz lub w przewidywalnej przyszłości.
Reply
#6
http:
Reply
#7
Zacytować: Napisał NoobKillerPL http:
Reply
#8
Powiedziałbym, że to dla całego programu, i zrobiłem to. Nigdy nie otrzymałem zakazu VAC po użyciu.
Reply
#9
to pojawi się w profilu lub tylko w csgo stats.com ??? Jak przyspieszyć godziny csgo w profilu pary?
Reply
#10
W statystyce nie ma "godzin granych".
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)