Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bohaterowie i generałowie?
Czy ktoś pracuje nad tym hackerem? Próbuję pewnych rzeczy, ale jestem kompletnym noobem, jeśli chodzi o kodowanie hacków, jeśli ktokolwiek mógłby zrobić hack lub poprowadzić mnie przez robienie tego, byłbym wdzięczny. Widziałem wiele osób szukających hacków w tej grze, ale nie wydano jeszcze hacków:
Reply
http://www.unknowncheats.me/forum/ot...-generals.html http://www.unknowncheats.me/forum/ot...e-pointer.html Najprostszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest sprawienie, że wallhack jest bardzo prosty, szczególnie ze wskaźnikiem urządzenia (tho occlusion przez niektóre obiekty sprawiają, że nie jest tak użyteczny jak esp niektóre informacje: gra jest dość łatwa do odwrócenia tbh ive pamięci esp (zespół sił i skład) i hud hud, aby pokazać się w kopalniach wroga i mapie moją radą na to jest LOOK AT THE STRINGS podstawowe esp jest łatwe, w2s jest proste, nawet jeśli odpowiada za OGL (patrz shadery) klasy graczy są ogromne, ale jeśli budynek wygląda STRINGS, to struktura graczy nie jest trudna i dobrze widoczne są globalną zmienną dla celu w / e, tak więc celowanie jest proste (przeszukiwanie pamięci)
Reply
Naprawdę niewiele z tego rozumiem, czy ktoś może mnie tego nauczyć?
Reply
Zacytować: Originally Posted by DArgo2006 Naprawdę niewiele z tego rozumiem, czy ktoś może mnie tego nauczyć? zdobyć olly i szukaj ciągów, które mówią byt, kontroler, wróg, gracz, pozycja i najbardziej i powyżej najbardziej oczywistym ciągiem w całym player.dll jest minimap .... tbh Nigdy nie widziałem tak oczywistego ciągu poza sprintf w soldierfront
Reply
Ktoś mnie zapamięta. Nie rozumiem, jak zrobić wallhack. Jeśli możesz pomóc i wyjaśnić to krok po kroku napisz do mnie. Jestem początkującym w kodowaniu.
Reply
ktoś może mi pomóc napisać esp lub coś, jeśli znajdę wszystkie informacje? offset, główna baza graczy, zdrowie, x, y, z, mousex, mousey itp?
Reply
W tej grze są hacki, po prostu spróbuj ich szukać i przestań zmusić ludzi do pisania hacków, jeśli chcą to zrobić, to tam w swoim czasie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)